<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>

Listopad 2017

08 śr

Festiwal Sztuka Działa | Boleść 2

Polecamy! |

9:00 - 18:00 | WYNIKI KONKURSU – FINAŁ I WRĘCZENIE NAGRÓD | ul. Jezuicka 4

13:00 - 20:00 | MOSTY |

16:00 - 20:00 | Warsztaty tworzenia instalacji – Sztuka Działa |

16.30 - 19.00 | Warsztaty taneczno – choreograficzne „Hyper” |

18:00 - 19:30 | „Nowoczesność a współczesność” | Sala Kinowa SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:00 | GEOMETRIA PUSTKI | Galeria Abakus | Jezuicka 4

18:00 - 20:00 | Malarstwo – Paweł Marek Jakubowski | Galeria Stara Prochownia |

18:00 - 20:00 | „…jak źrenicy oka” PLASTYCZNE FANTAZJE III | Galeria Brzozowa | Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

18:00 - 20:00 | Ilustrowany Futhark | Galeria Kazamaty |

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium Projektowania Wnętrz | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 20:00 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Filozofia Współczesna – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

18:30 - 20:15 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15 śr

Festiwal Sztuka Działa | Boleść 2

Polecamy! |

9:00 - 18:00 | WYNIKI KONKURSU – FINAŁ I WRĘCZENIE NAGRÓD | ul. Jezuicka 4

13:00 - 20:00 | MOSTY |

16:00 - 20:00 | Warsztaty tworzenia instalacji – Sztuka Działa |

16.30 - 19.00 | Warsztaty taneczno – choreograficzne „Hyper” |

17.00 - 19.00 | Warsztaty tworzenia etiud filmowych |

18:00 - 19:30 | „Nowoczesność a współczesność” | Sala Kinowa SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:00 | GEOMETRIA PUSTKI | Galeria Abakus | Jezuicka 4

18:00 - 20:00 | Malarstwo – Paweł Marek Jakubowski | Galeria Stara Prochownia |

18:00 - 20:00 | „…jak źrenicy oka” PLASTYCZNE FANTAZJE III | Galeria Brzozowa | Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

18:00 - 20:00 | Ilustrowany Futhark | Galeria Kazamaty |

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium Projektowania Wnętrz | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 20:00 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Filozofia Współczesna – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

18:30 - 20:15 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

22 śr

Warsztaty dla młodzieży i seniorów „Dialogi” |

Festiwal Sztuka Działa | Boleść 2

Polecamy! |

9:00 - 18:00 | WYNIKI KONKURSU – FINAŁ I WRĘCZENIE NAGRÓD | ul. Jezuicka 4

13:00 - 20:00 | MOSTY |

16:00 - 20:00 | Warsztaty tworzenia instalacji – Sztuka Działa |

16.30 - 19.00 | Warsztaty taneczno – choreograficzne „Hyper” |

17.00 - 19.00 | Warsztaty tworzenia etiud filmowych |

18:00 - 19:30 | „Nowoczesność a współczesność” | Sala Kinowa SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:00 | „…jak źrenicy oka” PLASTYCZNE FANTAZJE III | Galeria Brzozowa | Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

18:00 - 20:00 | Ilustrowany Futhark | Galeria Kazamaty |

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium Projektowania Wnętrz | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 20:00 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Filozofia Współczesna – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

18:30 - 20:15 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>