Styczeń 2024
01 pn
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Chwile z codzienności | Wystawa prac Macieja Czyżewskiego |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Godziny funkcjonowania SCEK w okresie świątecznym |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
ISKRA SPOJRZENIA | Wystawa prac Katarzyny Kubasik |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
DOBROSTAN | Wystawa prac uczestników warsztatów designu |
Wesołych Świąt życzą Dyrekcja oraz Zespół SCEK |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4
16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4
18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
02 wt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Chwile z codzienności | Wystawa prac Macieja Czyżewskiego |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Godziny funkcjonowania SCEK w okresie świątecznym |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
ISKRA SPOJRZENIA | Wystawa prac Katarzyny Kubasik |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
DOBROSTAN | Wystawa prac uczestników warsztatów designu |
Wesołych Świąt życzą Dyrekcja oraz Zespół SCEK |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2
16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2
03 śr
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Chwile z codzienności | Wystawa prac Macieja Czyżewskiego |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Godziny funkcjonowania SCEK w okresie świątecznym |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
ISKRA SPOJRZENIA | Wystawa prac Katarzyny Kubasik |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
DOBROSTAN | Wystawa prac uczestników warsztatów designu |
Wesołych Świąt życzą Dyrekcja oraz Zespół SCEK |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
04 czw
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Chwile z codzienności | Wystawa prac Macieja Czyżewskiego |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Godziny funkcjonowania SCEK w okresie świątecznym |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
ISKRA SPOJRZENIA | Wystawa prac Katarzyny Kubasik |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Wesołych Świąt życzą Dyrekcja oraz Zespół SCEK |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
Pokaz edukacyjny filmu “Kos” |
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4
17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4
18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
05 pt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Chwile z codzienności | Wystawa prac Macieja Czyżewskiego |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Godziny funkcjonowania SCEK w okresie świątecznym |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
ISKRA SPOJRZENIA | Wystawa prac Katarzyny Kubasik |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Wesołych Świąt życzą Dyrekcja oraz Zespół SCEK |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
08:30 - 10:45 | Warsztaty animacji poklatkowej | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 11:00 | Warsztaty teatralne Teatr i ja | SCEK | Jezuicka 4
10:30 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 15:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 19:00 | Malarstwo i rysunek | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:30 | Grupa twórcza | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:30 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
06 sb
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Chwile z codzienności | Wystawa prac Macieja Czyżewskiego |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Godziny funkcjonowania SCEK w okresie świątecznym |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
ISKRA SPOJRZENIA | Wystawa prac Katarzyny Kubasik |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
07 ndz
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Chwile z codzienności | Wystawa prac Macieja Czyżewskiego |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Godziny funkcjonowania SCEK w okresie świątecznym |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
ISKRA SPOJRZENIA | Wystawa prac Katarzyny Kubasik |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Wesołych Świąt życzą Dyrekcja oraz Zespół SCEK |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
Od 17 | Zapraszamy na koncert Hola, hola, pasterze z pola! |
08 pn
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Chwile z codzienności | Wystawa prac Macieja Czyżewskiego |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Godziny funkcjonowania SCEK w okresie świątecznym |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Pokaz edukacyjny filmu “Cudowny chłopak. Biały ptak” |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4
16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4
18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
09 wt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Chwile z codzienności | Wystawa prac Macieja Czyżewskiego |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2
16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2
10 śr
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Chwile z codzienności | Wystawa prac Macieja Czyżewskiego |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
11 czw
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Chwile z codzienności | Wystawa prac Macieja Czyżewskiego |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4
17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4
18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
12 pt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Chwile z codzienności | Wystawa prac Macieja Czyżewskiego |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
08:30 - 10:45 | Warsztaty animacji poklatkowej | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 11:00 | Warsztaty teatralne Teatr i ja | SCEK | Jezuicka 4
10:30 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 15:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 19:00 | Malarstwo i rysunek | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:30 | Grupa twórcza | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:30 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
13 sb
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Chwile z codzienności | Wystawa prac Macieja Czyżewskiego |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
14 ndz
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Chwile z codzienności | Wystawa prac Macieja Czyżewskiego |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
15 pn
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4
16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4
18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16 wt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2
16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2
17 śr
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
18 czw
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4
17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4
18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
19 pt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
08:30 - 10:45 | Warsztaty animacji poklatkowej | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 11:00 | Warsztaty teatralne Teatr i ja | SCEK | Jezuicka 4
10:30 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 15:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 19:00 | Malarstwo i rysunek | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:30 | Grupa twórcza | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:30 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
20 sb
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
21 ndz
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
22 pn
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4
16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4
18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
23 wt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2
16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2
24 śr
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
25 czw
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4
17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4
18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
26 pt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
08:30 - 10:45 | Warsztaty animacji poklatkowej | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 11:00 | Warsztaty teatralne Teatr i ja | SCEK | Jezuicka 4
10:30 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 15:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 19:00 | Malarstwo i rysunek | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:30 | Grupa twórcza | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:30 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
27 sb
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
28 ndz
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
“Kolędo brzmij…” koncert chóru Camerata Varsovia |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
29 pn
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
“Kolędo brzmij…” koncert chóru Camerata Varsovia |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Fotorelacja z finału FOSA 2024 “Alicja w klasie czarów” |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4
16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4
18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
30 wt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2
16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2
31 śr
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
FINAŁ ZIMY W MIEŚCIE „Alicja w klasie czarów” – FOSA 2024 |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Jedność i Jedyność | Wystawa fotografii Izabelli Gęślickiej |
Zapisy na zajęcia Teatru Tańca TILT z Krzysztofem Łuczakiem |
Finał jesiennych konkursów plastycznych w SCEK |
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2