Warsztaty taneczne (realizowane na terenie szkoły)

Warsztaty z tańca jazzowego – oferta dla szkół (warsztaty realizowane w przestrzeni szkoły)

Instruktorka przyjeżdża do szkoły i realizuje warsztaty w przestrzeni szkoły (na sali gimnastycznej lub w innej przestrzeni przystosowanej do przeprowadzenia zajęć ruchowych).

Podczas zajęć uczniowie i uczennice będą rozwijać świadomość ciała oraz koordynację ruchową, rozwiną umiejętność współpracy w grupie. Poznają techniki tańca jazzowego oraz techniki pochodnych, będą uczyć się pokonywać własne bariery, zbudują lepszą kondycje ruchową. Podczas warsztatów będą wykonywać ćwiczenia wzmacniające, rozciągające, kondycyjne oraz koordynacyjne. Będą także uczyć się choreografii w rożnych stylach tanecznych oraz choreografii, którą będzie można zaprezentować np. na zakończeniu roku szkolnego.
Poziom zajęć zostanie dostosowany do poziomu umiejętności osób uczestniczących w warsztatach.

Warsztat prowadzi: Marta Domagała-Witkowska

Wiek uczestniczek i uczestników: uczniowie i uczennice szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Terminy spotkań:

środy (dwie godziny lekcyjne):
np. 10.30-12.00 i 12.45-14.15
– lub możliwość dostosowania do potrzeb szkoły!

Miejsce: na terenie szkoły zgłaszającej się na warsztaty

Kontakt z prowadzącą zajęcia: mdomagala@eduwarszawa.pl

Dostępne są różne formy warsztatów:

  1. Cykl warsztatów: spotkania 1 lub 2 razy w miesiącu przez cały rok szkolny (czas zajęć 2 godziny lekcyjne). Cykl zakończymy choreografią pokazową, którą można wykorzystać np. na zakończenie roku szkolnego.
  2. Cykl warsztatów: spotkania raz w tygodniu przez cały rok szkolny (czas zajęć 2 godziny lekcyjne). Cykl zakończony choreografią pokazową, którą można wykorzystać np. na zakończenie roku szkolnego.
  3. Pojedyncze warsztaty: czas zajęć 2 godziny lekcyjne.

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa)

ANKIETA

Prowadzący

Marta Domagała-Witkowska

Choreograf, tancerka, pedagog. Prowadzi warsztaty z tańca jazzowego. Twórczyni choreografii do teledysków Kasi Klich, Natalii Kukulskiej i zespołu Leszcze. Jest twórcą choreografii teatralnych do spektakli: "Co może biedny Anioł Stróż" (Rzeszów), "Mały Książę" (Tarnów, Gliwice), "Alicja w krainie czarów" , „Królowa Śniegu” (Radom), "O dwóch takich co ukradli księżyc", "Awantura o Basię", „Cafe Sax”, „Pan Tenorek i błękitny balonik” (Warszawa). Zagrała również w spektaklach: "Awantura w piekle", "Pinokio czyli świerszczowe opowieści", "W pogoni za bajką", "Sztukmistrz z miasta Lublina" oraz „O dwóch takich co ukradli księżyc” (Teatr Rampa w Warszawie).  Obecnie można ją zobaczyć na deskach teatru Capitol w Warszawie w spektaklu „Wanna Archimedesa”. Wspólpracuje z rewią Tancerze.pl. Od 19 lat współpracuje przy projekcie "FOSA". Zdobyła wiele nagród na konkursach tanecznych w Polsce i za granicą.

Kontakt: mdomagala@eduwarszawa.pl Termin konsultacji: środa godz. 16.00-17.00.