Warsztaty muzyczne

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji na warsztaty muzyczne

Warsztat z piosenką

Termin:
Środa: 15.00-20.00
Wiek uczestników: 14-20

Pierwsze zajęcia odbędą się 18 września.

Warsztaty wokalne dla młodzieży, która swoją przyszłość wiąże z muzyką lub teatrem muzycznym. Przez praktyczną działalność stwarzają uczestnikowi możliwość spontanicznej, odtwórczej i twórczej ekspresji muzyczno-wokalnej. Umożliwiają też rozwój zdolności i umiejętności wokalnych. Utwory wykorzystywane na zajęciach będą dobierane tak, aby trafić w aktualnie panujące trendy, ale również zaznajomić młodzież z innym, starszym, wartościowym i sprawdzonym materiałem – głównie rodzimych kompozytorów.
W ramach zajęć przygotowywane będą koncerty oraz pokazy dla publiczności w Starej Prochowni SCEK. Ważnym elementem zajęć będzie również rejestracja przygotowywanych utworów w warunkach studyjnych.

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa.)

Prowadzący

Katarzyna Andruszko

Wokalistka z bogatym doświadczeniem scenicznym, pracy w studio (nagranie 4 autorskich płyt), a także teatralnym np. teatr studio Buffo. Aktywna zawodowo: liczne koncerty w kraju i za granicą (Rosja, Białoruś, Niemcy). Wokalistka Filharmonii Narodowej w dziale edukacji i muzyki rozrywkowej. Pomysłodawczyni i prowadząca warsztatów wokalno-scenicznych oraz warsztatów psychologicznych „Jak oswoić tremę?”, organizowanych w całej Polsce. Pedagog i instruktor wokalny od 10 lat. Dyplomowany muzyk państwowego, renomowanego wydziału piosenki rozrywkowej (dyplom z oceną celującą). Absolwentka studiów I i II stopnia na Akademii Muzycznej w Łodzi wydziału wokalno – aktorskiego, na kierunku musical i choreografia o specjalizacji wokalistyka estradowa, który ukończyła z wyróżnieniem. Rozwijała swoje umiejętności pod okiem m.in.: Renaty Danel, Anny Kamalskiej, Moniki Malec, Izy Zając, Hanny Banaszak, Barbary Abramowicz, Agnieszki Wilczyńskiej i Adama Sztaby, Ewy Konstancji Bułhak, Marka Wójcickiego, Małgorzaty Kaczmarskiej, Andrzeja Ferenca i Marka Rachonia. Laureatka i finalistka ogólnopolskich konkursów wokalnych i interpretacyjnych (m.in. Międzynarodowy Konkurs wokalistyki estradowej w Milanówku, KiepuraFest, ZłotyMikrofon w Białymstoku, Metamorfozy Sentymentalne). Posiada doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą jak również z dorosłymi. Na swoim koncie ma przygotowanie 12 musicali młodzieżowych m.in: („Metro” wystawionego w Teatrze Rampa i Sali Kongresowej, „Romeo i Julia”, „Kwiaty we włosach”, „Hairspray”, „High School”, „Cyrograf”, Mamma Mia, „Tajemnica Katedr” i PRL KIDS). Jej uczniowie licznie zdobywają główne nagrody i wyróżnienia w konkursach i festiwalach wokalnych. Kontakt: kandruszko@scek.pl