Wirtualna Wystawa “Lekcja w Galerii”

Zapraszamy do oglądania Wirtualnej Galerii obrazów powstałych w czasie kwarantanny pod opieką  artystyczną i merytoryczną p. Doroty Wielkosielec
w ramach cyklu zdalnych Lekcji w Galerii.

1. Możesz oddać dowolną liczbę głosów na wybrany obraz.
2. Kolejny głos na tą samą pracę możesz oddać po upływie 10 sekund.

 

Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
Nauczyciel: Magdalena Kotara-Marmur

Ada dajnowicz kl. 6, pier francesco -Girlanda Kwiatow

aleksandra jagodzińska kl 6

Anna Marek kl4 Hania Stanis 5a (Eduard Manet – Bez) Hanna Kordaszewska kl 5
Ada Dajnowicz
klasa 6, Pier Francesco -Girlanda kwiatów
Aleksandra Jagodzińska
klasa VI
Anna Marek
klasa IV
Hania Stanis
klasa Va (Eduard Manet – Bez)
Hanna Kordaszewska
klasa V
Ada Dajnowicz klasa 6, Pier Francesco -Girlanda kwiatów

Ilość oddanych głosów: 6

Aleksandra Jagodzińska klasa VI

Ilość oddanych głosów: 4

Anna Marek klasa IV

Ilość oddanych głosów: 8

Hania Stanis klasa Va (Eduard Manet – Bez)

Ilość oddanych głosów: 2

Hanna Kordaszewska klasa V

Ilość oddanych głosów: 14

Jakub Parol klasa V Jan Potocki klasa V Julia Szymańska klasa 5 Karina Sosnowska klasa 5 Renoir-Róże w wazonie
Hubert Tatarczak
klasa VI
Hubert Tatarczyk

Ilość oddanych głosów: 27

Jakub Parol
klasa V
Jakub Parol

Ilość oddanych głosów: 5

Jan Potocki
klasa V
Jan Potocki

Ilość oddanych głosów: 5

Julia Szymańska
klasa V
Julia Szymańska

Ilość oddanych głosów: 27

Karina Sosnowska
klasa V
Renoir-Róże w wazonie
Karina Sosnowska

Ilość oddanych głosów: 1

Karolina Jeziorska klasa V Krzysztof Dybus klasa V Laura Boruc kl IV Słoneczniki Mateusz Wcisło klasa V
Karolina Jeziorska klasa V
Wybierz właściwy formularz
Krzysztof Dybus
klasa V
Wybierz właściwy formularz
Laura Boruc
kl IV
Wybierz właściwy formularz
Mateusz Wcisło klasa V
Wybierz właściwy formularz
Wiktor Jędrzejczak klasa VI Wiktoria Drozd kl V Słoneczniki Van Gogh Wiktoria Hejduk klasa V Szkoła Podstawowa nr 143 im.Stefana Starzyńskiego, nauczyciel: Magdalena Kotara-Marmur Szkoła Podstawowa nr 143 im.Stefana Starzyńskiego, nauczyciel: Magdalena Kotara-Marmur
Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz
Szkoła Podstawowa nr 143 im.Stefana Starzyńskiego, nauczyciel: Magdalena Kotara-Marmur Szkoła Podstawowa nr 143 im.Stefana Starzyńskiego, nauczyciel: Magdalena Kotara-Marmur Szkoła Podstawowa nr 143 im.Stefana Starzyńskiego, nauczyciel: Magdalena Kotara-Marmur Szkoła Podstawowa nr 143 im.Stefana Starzyńskiego, nauczyciel: Magdalena Kotara-Marmur Szkoła Podstawowa nr 143 im.Stefana Starzyńskiego, nauczyciel: Magdalena Kotara-Marmur
Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Mateusz Wcisło klasa V
Wybierz właściwy formularz
Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz
Szkoła Podstawowa nr 143 im.Stefana Starzyńskiego, nauczyciel: Magdalena Kotara-Marmur Szkoła Podstawowa nr 143 im.Stefana Starzyńskiego, nauczyciel: Magdalena Kotara-Marmur Szkoła Podstawowa nr 143 im.Stefana Starzyńskiego, nauczyciel: Magdalena Kotara-Marmur
Wiktor Jędrzejczak
klasa VI
Wybierz właściwy formularz
Wiktoria Drozd
klasa V
Wybierz właściwy formularz
Wiktoria Hejduk
klasa V
Wybierz właściwy formularz
Aleksangra Ziemniak kl 6
Wybierz właściwy formularz
Alicja Wcisło kl 6
prace3

Ilość oddanych głosów: 3

Bartosz Stawarz kl.6
prace 2

Ilość oddanych głosów: 1

Daria Maćkiewicz kl 6
praca1

Ilość oddanych głosów: 6

Ewa Różycka kl 7
Ewa Różycka kl 7

Ilość oddanych głosów: 1

Julia Pierzchała kl 6
Julia Pierzchała kl 6

Ilość oddanych głosów: 1

Kacper Rokita kl 6
Kacper Rokita kl 6

Ilość oddanych głosów: 1

Szkoła Podstawowa nr 143 im.Stefana Starzyńskiego, nauczyciel: Magdalena Kotara-Marmur Szkoła Podstawowa nr 143 im.Stefana Starzyńskiego, nauczyciel: Magdalena Kotara-Marmur Szkoła Podstawowa nr 143 im.Stefana Starzyńskiego, nauczyciel: Magdalena Kotara-Marmur Szkoła Podstawowa nr 143 im.Stefana Starzyńskiego, nauczyciel: Magdalena Kotara-Marmur
Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz
Filip Malinowski kl 5
Filip Malinowski kl 5

Ilość oddanych głosów: 3

Klaudia Kołodziejska kl 6
Klaudia Kołodziejska kl 6

Ilość oddanych głosów: 1

Zuzanna Zielińska kl 7
Zuzanna Zielińska kl 7

Ilość oddanych głosów: 1

Milena Niewiadomska kl 7
Milena Niewiadomska kl 7

Ilość oddanych głosów: 1

Maciej Koźbiał kl 6
Maciej Koźbiał kl 6

Ilość oddanych głosów: 1

 
Marcin Kamiński kl 5
Marcin Kamiński kl 5

Ilość oddanych głosów: 1

Szymon Bogucki kl 7
Natalia Frączyńska kl. 2G

Ilość oddanych głosów: 23

Tymoteusz Siemieniuk kl 7
Szymon Bogucki kl 7

Ilość oddanych głosów: 1

Zuzanna Szydlik kl.6
Tymoteusz Siemieniuk kl 7

Ilość oddanych głosów: 3

Szkoła Podstawowa nr 75
Nauczyciel: Magdalena Szeląg-Kugiel

Szkoła Podstawowa nr 75, klasa VII, nauczyciel: Magdalena Szeląg-Kugiel Szkoła Podstawowa nr 75, klasa VII, nauczyciel: Magdalena Szeląg-Kugiel Szkoła Podstawowa nr 75, klasa VII, nauczyciel: Magdalena Szeląg-Kugiel Szkoła Podstawowa nr 75, klasa VII, nauczyciel: Magdalena Szeląg-Kugiel Szkoła Podstawowa nr 75, klasa VII, nauczyciel: Magdalena Szeląg-Kugiel
Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz
Szkoła Podstawowa nr 75, klasa VII, nauczyciel: Magdalena Szeląg-Kugiel Szkoła Podstawowa nr 75, klasa VII, nauczyciel: Magdalena Szeląg-Kugiel Szkoła Podstawowa nr 75, klasa VII, nauczyciel: Magdalena Szeląg-Kugiel Szkoła Podstawowa nr 75, klasa VII, nauczyciel: Magdalena Szeląg-Kugiel
Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz

XXXIX Liceum Ogólnokształcące
Nauczyciel: Marzena Janiszewska

XXXIX Liceum Ogólnokształcące, nauczyciel: Marzena Janiszewska XXXIX Liceum Ogólnokształcące, nauczyciel: Marzena Janiszewska
Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kilińskiego
Nauczyciel: Agnieszka Dąbrowska – Woźniak

Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz
Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz
Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Wybierz właściwy formularz Emilia Komska
Zuzanna Szydlik kl.6

Ilość oddanych głosów: 2

Filipi Laskus kl.1
Emilia Komska

Ilość oddanych głosów: 21

Gabriela Żebrowska kl.1
Emilia Komska

Ilość oddanych głosów: 21

Justyna Pawelczyk kl.1
Wybierz właściwy formularz
Kasper Roman kl 1
Kasper Roman kl 1

Ilość oddanych głosów: 3

Kinga Rycerz
Kinga Rycerz

Ilość oddanych głosów: 1

Natalia Wesołowska
Klaudia Połaska kl 1
Wybierz właściwy formularz
Maja Giryńska kl 1
Wybierz właściwy formularz
Malwina Szope “Kwiaty”
Wybierz właściwy formularz
Natalia Kobus
Natalia Kobus

Ilość oddanych głosów: 12

Natalia Wesołowska
Natalia Wesołowska

Ilość oddanych głosów: 8

Technikum Budownictwa i Architektury w Warszawie
Nauczyciel: Ewa Karolak

Ula Chmura kl. 2G
Ula Chmura kl. 2G

Ilość oddanych głosów: 49

Natalia Frączyńska kl. 2G
Natalia Frączyńska kl. 2G

Ilość oddanych głosów: 23

Martyna Mazurek kl. 2G
Martyna Mazurek kl. 2G

Ilość oddanych głosów: 60

Karolina Trojanowska kl. 2G
Karolina Trojanowska kl. 2G

Ilość oddanych głosów: 21

Katarzyna Sajewicz, kl.2G
Katarzyna Sajewicz, kl.2G

Ilość oddanych głosów: 91

Anna Olecka kl. 2G
Anna Olecka kl. 2G

Ilość oddanych głosów: 95

Technikum Budownictwa i Architektury w Warszawie
Nauczyciel: Hanna Modzelewska

Justyna Kacprzyk 1G

Justyna Kacprzyk 1G

Ilość oddanych głosów: 9

Niepubliczna Podstawowa Szkoła Montessori
Nauczyciel: Agnieszka Dąbrowska-Woźniak

  Wiktor Jasiński VII b
Wiktoria Falkowska kl. VII
Wybierz właściwy formularz
Wiktoria Falkowska kl. VII
Wiktoria Falkowska

Ilość oddanych głosów: 147

Natalia Zalewska kl.II
Natalia Zalewska kl.II

Ilość oddanych głosów: 6

Kuba Merta kl.II
Kuba Merta kl.II

Ilość oddanych głosów: 5

Wiktor Jasiński VII b
Wiktor Jasiński VII b

Ilość oddanych głosów: 36

Szkoła Podstawowa nr 275
Nauczyciel: Inga Wróblewska

Ania, klasa Ib
Lekcja w Galerii, Ania, klasa 1b

Ilość oddanych głosów: 2

Hela, klasa Ib
Lekcja w Galerii, Hela, klasa 1b

Ilość oddanych głosów: 1

Julek, klasa Ib
Lekcja w Galerii, Julek, klasda Ib

Ilość oddanych głosów: 1

Krystek, klasa Ib
Lekcja w Galerii, Krystek, klasa Ib

Ilość oddanych głosów: 2

Zuza, klasa Ib
Lekcja W Galerii, zuza, klasa Ib

Ilość oddanych głosów: 1

Specjalny Ośrodek dla Dzieci Słabowidzących
Nauczyciel: Ewa Kowalska

Antoni Zawisza kl.7
Antoni Zawisza kl.7

Ilość oddanych głosów: 39

Daria Smolińska kl.6
Daria Smolińska kl.6

Ilość oddanych głosów: 9

Gabriela Wilga kl. I LO
Gabriela Wilga kl. I LO

Ilość oddanych głosów: 252

Julia Kosmala kl.6
Julia Kosmala kl.6

Ilość oddanych głosów: 12

Michał Wałecki kl.7
Michał Wałecki kl.7

Ilość oddanych głosów: 29

Wiktoria Wiejak kl. I LO
Wiktoria Wiejak kl. I LO

Ilość oddanych głosów: 139

Matylda Studzińska kl.6
Matylda Studzińska kl.6

Ilość oddanych głosów: 66

Łukasz Skiba kl.7
Łukasz Skiba kl.7

Ilość oddanych głosów: 30

Patryk Skiba kl.7
Patryk Skiba kl.7

Ilość oddanych głosów: 14

Szymon Sołtysiński kl.7
Szymon Sołtysiński kl.7

Ilość oddanych głosów: 12

Szkoła Podstawowa nr 351
Nauczyciel: Joanna Wołyniec