Galeria Grupy Aktywności Twórczej

Grupa Aktywności Twórczej to zajęcia plastyczne dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, uczniów warszawskich szkół specjalnych, wcześniej także ośrodków opiekuńczych. Grupa Aktywności Twórczej działa w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej od 2000 roku, w tym roku obchodzimy dwudzieste urodziny.
Zajęcia prowadzą: Joanna Łabęcka i Joanna Piątek.
Każdy rok pracy Grupy Aktywności Twórczej podsumowywany jest wystawą i prezentacją multimedialną, zawierającą po jednej, naszym zdaniem najlepszej pracy każdego uczestnika. Większość prezentowanych tutaj prac powstała w roku szkolnym 2018/2019, niektóre rok wcześniej.
Zapraszamy do oglądania i wstawiania lajków!

1. Możesz oddać dowolną liczbę głosów na wybrany obraz.
2. Kolejny głos na tą samą pracę możesz oddać po upływie 10 sekund.

 

Sebastian Mielczarek, Zespół Szkół Specjalnych nr 90
Sebastian Mielczarek,
ZSS nr 90
Dominika Krasińska, Zespół Szkół Specjalnych nr 90
Dominika Krasińska,
ZSS nr 90

Igor Fliski, Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Igor Fliski,
ZSS nr 85

Karolina Tomaszewska, Zespół Szkół Specjalnych nr 90
Karolina Tomaszewska,
ZSS nr 90
Paweł Kukulski, Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Paweł Kukulski,
ZSS nr 85
Sebastian Mielczarek, ZSS nr 90

Ilość oddanych głosów: 41

Dominika Krasińska, ZSS nr 90

Ilość oddanych głosów: 30

Igor Fliski, ZSS nr 85

Ilość oddanych głosów: 34

Karolina Tomaszewska, ZSS nr 90

Ilość oddanych głosów: 38

Paweł Kukulski, ZSS nr 85

Ilość oddanych głosów: 24

Filip Rumiński, Zespół Szkół Specjalnych nr 90Filip Rumiński,
ZSS nr 90
Daniel Rybski, Zespół Szkół Specjalnych nr 90Daniel Rybski,
ZSS nr 90
Jakub Sławiński, Zespół Szkół Specjalnych nr 90Jakub Sławiński,
ZSS nr 90
Karina Kwilman, Zespół Szkół Specjalnych nr 90Karina Kwilman,
ZSS nr 90
Klaudia Czermanowicz, Zespół Szkół Specjalnych nr 90Klaudia Czermanowicz,
ZSS nr 90
Filip Rumiński, ZSS nr 90

Ilość oddanych głosów: 30

Daniel Rybski, ZSS nr 90

Ilość oddanych głosów: 33

Jakub Sławiński, ZSS nr 90

Ilość oddanych głosów: 34

Karina Kwilman, ZSS nr 90

Ilość oddanych głosów: 27

Klaudia Czermanowicz, ZSS nr 90

Ilość oddanych głosów: 24

Patryk Motyl, Zespół Szkół Specjalnych nr 90Patryk Motyl,
ZSS nr 90
Bartosz Matusiewicz, Zespół Szkół Specjalnych nr 85Bartosz Matusiewicz,
ZSS nr 85
Basia Kujawka, Zespół Szkół Specjalnych nr 85Basia Kujawka,
ZSS nr 85
Dominika Klepacka, Zespół Szkół Specjalnych nr 85Dominika Klepacka,
ZSS nr 85
Kornelia Kosatka, Zespół Szkół Specjalnych nr 85Kori,
ZSS nr 85
Patryk Motyl, ZSS nr 90

Ilość oddanych głosów: 40

Bartosz Matusiewicz, ZSS nr 85

Ilość oddanych głosów: 36

Basia Kujawka, ZSS nr 85

Ilość oddanych głosów: 35

Dominika Klepacka, ZSS nr 85

Ilość oddanych głosów: 31

Kori, ZSS nr 80

Ilość oddanych głosów: 29

Krzysztof Byliński, Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Krzysztof Byliński,
ZSS nr 85
Patryk Kamiński, Zespół Szkół Specjalnych nr 85P. Kasia Strzelec,
ZSS nr 85
Piotr Jakubik, Zespół Szkół Specjalnych nr 85Piotr Jakubik,
ZSS nr 85
Piotr Walczak, Zespół Szkół Specjalnych nr 85Piotr Walczak,
ZSS nr 85
Adam Konopka, Zespół Szkół Specjalnych nr 38Adam Konopka,
ZSS nr 38
Krzysztof Byliński, ZSS nr 85

Ilość oddanych głosów: 26

Patryk Kamiński, ZSS nr 85

Ilość oddanych głosów: 23

Piotr Jakubik, ZSS nr 85

Ilość oddanych głosów: 33

Piotr Walczak, ZSS nr 85

Ilość oddanych głosów: 32

Adam Konopka, ZSS nr 38

Ilość oddanych głosów: 24

Sylwia Fremmel, Zespół Szkół Specjalnych nr 85Sylwia Fremmel,
ZSS nr 85
Weronika Baszkowska, Zespół Szkół Specjalnych nr 85Weronika Baszkowska,
ZSS nr 85
Weronika Zakrzewska, Zespół Szkół Specjalnych nr 85Weronika Zakrzewska,
ZSS nr 85
Marcin Kulesza, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177Marcin Kulesza,
SPS nr 177
Sarah Wang, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177Sarah Wang, SPS nr 177
Sylwia Fremmel, ZSS nr 85

Ilość oddanych głosów: 26

Weronika Baszkowska, ZSS nr 85

Ilość oddanych głosów: 22

Weronika Zakrzewska, ZSS nr 85

Ilość oddanych głosów: 27

Marcin Kulesza, SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 38

Sarah Wang, SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 38

Aleksander Kędzior, Zespół Szkół Specjalnych nr 38Aleksander Kędzior,
ZSS nr 38
Kamil Kowalski, Zespół Szkół Specjalnych nr 38Kamil Kowalski,
ZSS nr 38
Maciej Jagła, Zespół Szkół Specjalnych nr 38Maciej Jagła,
ZSS nr 38
Natalia Pieńkowska, Zespół Szkół Specjalnych nr 38Natalia Pieńkowska,
ZSS nr 38
Adrian Obłąkowski, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Adrian Obłąkowski,
SPS nr 240
Aleksander Kędzior, ZSS nr 38

Ilość oddanych głosów: 31

Kamil Kowalski, ZSS nr 38

Ilość oddanych głosów: 27

Maciej Jagła, ZSS nr 38

Ilość oddanych głosów: 38

Natalia Pieńkowska, ZSS nr 38

Ilość oddanych głosów: 28

Adrian Obłąkowski,SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 22

Czarek Czerwiński, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Czarek Czerwiński,
SPS nr 240
Diony Chura, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Diony Chura-Modzelewski,
SPS nr 240
Gloria Miecznikowska, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Gloria Miecznikowska,
SPS nr 240
Grzegorz Grott, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Grzegorz Grott,
SPS nr 240
Hubert Gos, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Hubert Gos,
SPS nr 240
Czarek Czerwiński, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 38

Diony Chura-Modzelewski, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 38

Gloria Miecznikowska, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 37

Grzegorz Grott, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 36

Hubert Gos, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 35

Mateusz Bereza, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Mateusz Bereza,
SPS nr 240
Kamil Biela, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Kamil Biela,
SPS nr 240
Łucja Ludwiczuk, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Łucja Ludwiczuk,
SPS nr 240
Łukasz Mianowski, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Łukasz Mianowski,
SPS nr 240
Magda Frank, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Magda Frank,
SPS nr 240
Mateusz Bereza, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 35

Kamil Biela, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 26

Łucja Ludwiczuk, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 23

Łukasz Mianowski,SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 34

Magda Frank, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 33

Maciej Jabłoński, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Maciej Jabłoński,
SPS nr 240
Bartosz Zacharski, SPS nr 177Bartosz Zacharski, SPS nr 177 Oliwier Miziak, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Oliwier Miziak,
SPS nr 240
Mateusz Brzozowski, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Mateusz Brzozowski,
SPS nr 240
Mateusz Serweta, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Mateusz Serweta,
SPS nr 240
Maciej Jabłoński, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 33

Bartosz Zacharski, SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 31

Oliwier Miziak, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 29

Mateusz Brzozowski,SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 28

Mateusz Serweta, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 38

Piotr Markiewicz, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Piotr Markiewicz,
SPS nr 240
Michał Dutka, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Michał Dutka,
SPS nr 240
Róża Nowicka, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Róża Nowicka,
SPS nr 240
Sebastian Gaweł, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Sebastian Gaweł,
SPS nr 240
Zuzia Danielewska, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240Zuzia Danielewska,
SPS nr 240
Piotr Markiewicz, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 24

Michał Dutka, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 37

Róża Nowicka, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 34

Sebastian Gaweł, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 34

Zuzia Danielewska, SPS nr 240

Ilość oddanych głosów: 27

Bartosz Sokalski, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177Bartosz Sokalski,
SPS nr 177
Dominik Trzeciak, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177Dominik Trzeciak,
SPS nr 177
George James, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177George James,
SPS nr 177
Jakub Zwierzchowski, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177Jakub Zwierzchowski,
SPS nr 177
Krzysztof Mlądzki, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177Krzysztof Mlądzki,
SPS nr 177
Bartosz Sokalski, SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 28

Dominik Trzeciak, SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 28

George James, SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 33

Jakub Zwierzchowski, SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 25

Krzysztof Mlądzki, SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 24

Mateusz Nocoń, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177Mateusz Nocoń,
SPS nr 177
Oskar Credo, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177Oskar Credo,
SPS nr 177
Ola Skwarecka, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177Ola Skwarecka,
SPS nr 177
Paweł Gawrysiuk, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177Paweł Gawrysiuk,
SPS nr 177
Rafał Szymczak, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177Rafał Szymczak,
SPS nr 177
Mateusz Nocoń, SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 29

Oskar Credo, SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 36

Ola Skwarecka, SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 23

Paweł Gawrysiuk,SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 32

Rafał Szymczak, SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 34

Wiktoria Jakubczak, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177Wiktoria Jakubczak,
SPS nr 177
Adrian Sterliński, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Adrian Sterliński,
SPS nr 99
Agata Winiarska, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Agata Winiarska,
SPS nr 99
Aniela Kosiorek, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Aniela Kosiorek,
SPS nr 99
Antoni Dziwisz, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Antoni Dziwisz,
SPS nr 99
Wiktoria Jakubczak, SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 32

Adrian Sterliński, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 27

Agata Winiarska, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 29

Aniela Kosiorek, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 20

Antoni Dziwisz, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 32

Dasza Siemianchuk, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Dasza Siemianchuk,
SPS nr 99
Karolina Wedziuk, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Karolina Wedziuk,
SPS nr 99
Maria Guzowska, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Maria Guzowska,
SPS nr 99
Michał Biadun, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Michał Biadun,
SPS nr 99
Oskar Łuszczyński, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Oskar Łuszczyński,
SPS nr 99
Dasza Siemianchuk, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 32

Karolina Wedziuk, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 32

Maria Guzowska, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 29

Michał Biadun, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 27

Oskar Łuszczyński, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 27

Mateusz Sójka, SPS nr 99Mateusz Sójka,
SPS nr 99
Alicja Płaza, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Alicja Płaza,
SPS nr 99
Jakub Sadłowski, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Jakub Sadłowski,
SPS nr 99
Maks Okoń, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Maks Okoń,
SPS nr 99
Małgorzata Gago, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Małgorzata Gago,
SPS nr 99
Mateusz Sójka, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 23

Alicja Płaza, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 30

Jakub Sadłowski, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 28

Maks Okoń, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 33

Małgorzata Gago, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 31

p. Małgorzata Borczyńska, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99p. Małgorzata Borczyńska,
SPS nr 99
Patrycja Frączak, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Patrycja Frączak,
SPS nr 99
Wojciech Mokrogulski, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Wojciech Mokrogulski, SPS nr 99 Zofia Dzięcioł, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Zofia Dzięcioł,
SPS nr 99
Tosia Borczyńska, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Tosia Borczyńska,
SPS nr 99
p. Małgorzata Borczyńska, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 68

Patrycja Frączak, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 25

Wojciech Mokrogulski, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 23

Zofia Dzięcioł, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 34

Tosia Borczyńska, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 71

Aleksander Smułkowski, SPS nr 123Aleksander Smułkowski, SPS nr 123 Monika Chmielewska, absolwentka SPS nr 123Monika Chmielewska, absolwentka SPS nr 123 Szymon Przyborowski, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Szymon Przyborowski,
SPS nr 99
Renia Lachowska, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Renia Lachowska,
SPS nr 99
Patrycja Ałdaś, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99Patrycja Ałdaś,
SPS nr 99
Aleksander Smułkowski, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 32

Monika Chmielewska, absolwentka SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 23

Szymon Przyborowski, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 30

Renia Lachowska,SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 35

Patrycja Ałdaś, SPS nr 99

Ilość oddanych głosów: 40

Grzegorz Baczyński, absolwent SPS nr 123Grzegorz Baczyński, absolwent SPS nr 123 Iwona Tokarzewska, absolwentka ZSS nr 90Iwona Tokarzewska, absolwentka ZSS nr 90 Agata Borowiec, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 123Agata Borowiec,
SPS nr 123
Amelia Lachowska, SPS nr 123Amelia Lechowska,
SPS nr 123
Aniela Domańska, SPS nr 123Aniela Domańska,
SPS nr 123
Grzegorz Baczyński, absolwent SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 30

Iwona Tokarzewska, absolwentka ZSS nr 90

Ilość oddanych głosów: 29

Błażej Lewandowski, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 34

Amelia Lachowska, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 26

Aniela Domańska, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 26

Anna Banaszek, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 123Anna Banaszczak,
SPS nr 123
Antoni Koniecki, SPS nr 123Antoni Koniecki,
SPS nr 123
Błażej Lewandowski, SPS nr 123Błażej Lewandowski, SPS nr 123 Jakub Owczarczuk, SPS nr 123Jakub Owczarczuk,
SPS nr 123
Hanna Widarska, SPS nr 123Hanna Widarska,
SPS nr 123
Anna Banaszek, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 27

Antoni Koniecki, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 24

Błażej Lewandowski, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 22

Jakub Owczarczuk, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 33

Hanna Widarska, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 23

Iga Gmur, SPS nr 123Iga Gmur,
SPS nr 123
Karolina Polanowska, SPS nr 123Karolina Polanowska,
SPS nr 123
Karolina Trzoch, SPS nr 123Karolina Trzoch,
SPS nr 123
Klaudia Kurlanc, SPS nr 123Klaudia Kurlanc,
SPS nr 123
Maksymilian Grochowski , SPS nr 123Maksymilian Grochowski ,
SPS nr 123
Iga Gmur, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 29

Karolina Polanowska, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 32

Karolina Trzoch, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 22

Klaudia Kurlanc, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 23

Maksymilian Grochowski , SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 26

Natalia Lipińska,SPS nr 123Natalia Lipińska,
SPS nr 123
Oliwia Kuligowska,SPS nr 123Oliwia Kuligowska,
SPS nr 123
Ola Majsterek,SPS nr 123Ola Majsterek,
SPS nr 123
Oliwia Stępień, SPS nr 123Oliwia Stępień,
SPS nr 123
Paweł Droździel, SPS nr 123Paweł Droździel,
SPS nr 123
Natalia Lipińska,SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 19

Oliwia Kuligowska,SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 38

Ola Majsterek,SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 21

Oliwia Stępień, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 32

Paweł Droździel, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 33

Oskar Skrypoczka, SPS nr 177Oskar Skrypoczka,
SPS nr 177
Jan Gradowski, SPS nr 123Jan Gradkowski,
SPS nr 123
Julia Batoch, SPS nr 123Julia Batog,
SPS nr 123
Kamil Grabowski, SPS nr 123Kamil Grabowski,
SPS nr 123
Karol Leszczyński, SPS nr 123Karol Leszczyński,
SPS nr 123
Oskar Skrypoczka, SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 21

Jan Gradkowski, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 29

Julia Batog, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 29

Kamil Grabowski, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 28

Karol Leszczyński, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 23

Karolina Łasiewicka, SPS nr 123Karolina Łasiewicka,
SPS nr 123
Kuba Wojdalski, SPS nr 123Kuba Wojdalski,
SPS nr 123
Lidia Chaikovska, SPS nr 123Lidia Chaikovska,
SPS nr 123
Łucja Widnamska, SPS nr 123Łucja Widmańska,
SPS nr 123
Stanisław Wolski, SPS nr 123Stanisław Wolski,
SPS nr 123
Karolina Łasiewicka, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 21

Kuba Wojdalski, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 24

Lidia Chaikovska, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 27

Łucja Widmańska, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 30

Stanisław Wolski, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 27

Marek Grundus, SPS nr 123Marek Grundus,
SPS nr 123
Małgorzata Mech, SPS nr 123Małgorzata Mech,
SPS nr 123
Mateusz Pełka, SPS nr 123Mateusz Pełka,
SPS nr 123
Zuzanna Cichecka, SPS nr 123Zuzanna Cichecka,
SPS nr 123
Szymon Mrówczyński, SPS nr 123Szymon Mrówczyński,
SPS nr 123
Marek Grundus, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 31

Małgorzata Mech, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 26

Mateusz Pełka, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 32

Zuzanna Cichecka, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 26

Szymon Mrówczyński, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 26

Maciej Suchorab, SPS nr 123Maciej Suchorab,
SPS nr 123
Stanisław Gago, SPS nr 123Stanisław Gago,
SPS nr 123
Stefania Pęzich, SPS nr 123Stefania Pęzik,
SPS nr 123
Piotr Szymborski, SPS nr 123Piotr Szymborski,
SPS nr 123
Piotr Jaworski, SPS nr 123Piotr Jaworski,
SPS nr 123
Maciej Suchorab, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 23

Stanisław Gago, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 27

Stefania Pęzik, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 26

Piotr Szymborski, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 30

Piotr Jaworski, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 27

Wojciech Krakówka, SPS nr 123Wojciech Krakówka,
SPS nr 123
Stanisław Raszczyk, SPS nr 123Stanisław Raszczyk, SPS nr 123 Radek Koszelewski, SPS nr 123Radek Koszelkowski, SPS nr 123 Maria Odziemczyk, SPS nr 123Maria Odziemczyk,
SPS nr 123
Piotr Pacholski, SPS nr 123Piotr Pacholski,
SPS nr 123
Wojciech Krakówka, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 19

Stanisław Raszczyk, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 30

Radek Koszelkowski, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 20

Maria Odziemczyk, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 27

Piotr Jaworski, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 29

Szymon Boguszewski, SPS nr 123Szymon Boguszewski, SPS nr 123 Piotr Główka,SPS nr 123Piotr Główka,
SPS nr 123
Olek Duma, SPS nr 123Olek Duma,
SPS nr 123
Szymon Kopeć,SPS nr 123Szymon Kopeć,
SPS nr 123
Natalia Strzyżewska, SPS nr 123Natalia Strzyżewska,
SPS nr 123
Szymon Boguszewski, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 28

Piotr Główka, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 26

Olek Duma, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 21

Szymon Kopeć, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 28

Michalina , SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 31

Mikołaj Brzeziński, SPS nr 123Mikołaj Brzeziński,
SPS nr 123
Michał Mroczkowski, SPS nr 123Michał Mroczkowski,
SPS nr 123
Michał Łopuski, SPS nr 123Michał Łopuski,
SPS nr 123
Mikołaj Choiński, SPS nr 123Mikołaj Choiński,
SPS nr 123
Michalina Zimmermann, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 123Michalina ,
SPS nr 123
Mikołaj Brzeziński, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 27

Michał Mroczkowski, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 32

Michał Łopuski, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 28

Mikołaj Choiński, SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 30

Michalina , SPS nr 123

Ilość oddanych głosów: 26

p. Kinga Walkowiak, SPS nr 177p. Kinga Walkowiak,
SPS nr 177
Zuzanna Grot, SPS nr 177Zuzanna Grot,
SPS nr 177
Patryk Kamiński, Zespół Szkół Specjalnych nr 85Patryk Kamiński,
ZSS nr 85
Maja Kruschewska, ZSS nr 102 MiędzylesieMaja Kruschewska,
ZSS nr 102
Międzylesie
Wiktoria Klatkowska, ZSS nr 102 MiędzylesieWiktoria Klatkowska,
ZSS nr 102
Międzylesie
p. Kinga Walkowiak, SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 29

Zuzanna Grot, SPS nr 177

Ilość oddanych głosów: 31

Patryk Kamiński, ZSS nr 85

Ilość oddanych głosów: 33

Maja Kruschewska, ZSS nr 102 Międzylesie

Ilość oddanych głosów: 21

Wiktoria Klatkowska, ZSS nr 102 Międzylesie

Ilość oddanych głosów: 22

Maciej Włodarczyk, ZSS nr 102 MiędzylesieMaciej Włodarczyk,
ZSS nr 102
Międzylesie
Tomek Bajus, ZSS nr 102 MiędzylesieTomek Bajus,
ZSS nr 102
Międzylesie
Maja Żaczek, ZSS nr 102 MiędzylesieMaja Żaczek,
ZSS nr 102
Międzylesie
Kacper Walachniewicz, ZSS nr 102 MiędzylesieKacper Walachniewicz,
ZSS nr 102
Międzylesie
Vladi Altufiev, ZSS nr 102 MiędzylesieVladi Altufiev,
ZSS nr 102
Międzylesie
Maciej Włodarczyk, ZSS nr 102 Międzylesie

Ilość oddanych głosów: 24

Tomek Bajus, ZSS nr 102 Międzylesie

Ilość oddanych głosów: 24

Maja Żaczek, ZSS nr 102 Międzylesie

Ilość oddanych głosów: 26

Kacper Walachniewicz, ZSS nr 102 Międzylesie

Ilość oddanych głosów: 27

Vladi Altufiev, ZSS nr 102 Międzylesie

Ilość oddanych głosów: 24

Kasia Zawada, ZSS nr 102 MiędzylesieKasia Zawada,
ZSS nr 102
Międzylesie
Adam Kamiński, ZSS nr 102 MiędzylesieAdam Kamiński,
ZSS nr 102
Międzylesie
Kasia Zawada, ZSS nr 102 Międzylesie

Ilość oddanych głosów: 39

Adam Kamiński, ZSS nr 102 Międzylesie

Ilość oddanych głosów: 32