Kontakt

Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej
im. Komisji Edukacji Narodowej
ul. Jezuicka 4
00-281 Warszawa Stare Miasto

Stara Prochownia SCEK
ul. Boleść 2
00-259 Warszawa

 

 

Dyrektor
Wojciech Feliksiak

Wicedyrektor
Elżbieta Siczek

Zastępca dyrektora
Martyna Skrednów

Sekretariat (godz.9:00-16:00)
Joanna Lewandowska
tel.: 22 277 06 01
e-mail: sekretariat@scek.pl

Dział Administracji

Sekretarz (godz. 07:30-15:00)
Agnieszka Makos
tel. 22 277 06 07
e-mail: amakos@scek.pl

Kierownik Administracyjny (godz. 08:30-16:00)
Wanda Staniorowska
tel.: 22 277 06 05
e-mail: wstaniorowska@scek.pl

Specjalista ds. ekonomiczno-finansowych (godz. 08:30-16:00)
Danuta Krypa
tel.: 22 277 06 06
e-mail: dkrypa@scek.pl

Dział Organizacji Imprez Artystycznych i Edukacyjnych

poniedziałek – piątek godz. 9:00-17:00
info@scek.pl
Uprzejmie informujemy, że skrzynki pocztowe automatycznie odrzucają maile, które ważą więcej niż 5 MB. Większe załączniki prosimy przesyłać za pomocą linków. Przepraszamy za utrudnienia.

Magdalena Ordakowska
tel.: 22 277 06 10
e-mail: mordakowska@scek.pl

Łukasz Krawczyński
tel.: 22 277 06 18
e-mail: lkrawczynski@scek.pl

Szymon Kleszcz
tel.: 22 277 06 09
e-mail: skleszcz@scek.pl

Julia Winkler
tel: 22 277 06 12
e-mail: jwinkler@scek.pl

Nauczyciele SCEK

Magdalena Bibińska: mbibinska@scek.pl
Tomasz Daszczuk: tdaszczuk@scek.pl
Marta Domagała-Witkowskamdomagala@scek.pl
Kalina Downar-Zapolska: kdownar@scek.pl
Bożena Dudko: bdudko@scek.pl
Magda Fokt Zawiszamzawisza@scek.pl
Edyta Ganc: eganc@scek.pl
Marta Kawecka: mkawecka@scek.pl
Ewa Kunkowska: ekunkowska@scek.pl
Joanna Krejzler: poranki@scek.pl, jkrejzler@scek.pl
Joanna Łabęcka: jlabecka@scek.pl
Milena Maciejewska: mmaciejewska@scek.pl
Izabela Miśkiewicz: imiskiewicz@scek.pl
Urszula Napiórkowska: unapiorkowska@scek.pl
Karolina Orłowska: korlowska@scek.pl
Joanna Piątek: jpiatek@scek.pl
Konstanty Pieńkosz: kpienkosz@scek.pl
Katarzyna Podurgiel: kpodurgiel@scek.pl
Halina Polak: hpolak@scek.pl
Bożena Robakowska: brobakowska@scek.pl
Dariusz Skwarcan: dskwarcan@scek.pl
Jan Swianiewiczjswianiewicz@scek.pl
Remi Urantrurant@scek.pl
Joanna Wenek: jwenek@scek.pl
Piotr Zalewskipzalewski@scek.pl

Specjalista informatyk
Krzysztof Sławiński
tel.: 22 443 33 27
e-mail: kslawinski@scek.pl

Inspektor Ochrony Danych IOD
Dawid Gołębski
e-mail: mbfo.iod@um.warszawa.pl
tel. 22 277 47 21