Warsztaty wokalne

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji TUTAJ.

Informacja o ofercie wakacyjnej SCEK TUTAJ.

Musicalowy warsztat wokalny

Jeśli lubisz śpiewać i chciałbyś nauczyć się techniki musicalowej, poznać wybrane utwory ze światowych i polskich musicali, to dobrze trafiłeś! Na tych warsztatach będziesz mógł rozwijać swoją pasję, poznasz technikę oddechu przeponowego i mechanizmy funkcjonowania głosu. Wprawki uwolnią twoją krtań, zaczniesz prawidłowo oddychać, głos stanie się nośny i pięknie brzmiący . Poznasz dramaturgię i frazowanie w utworze musicalowym. Na warsztatach będziesz mieć możliwość zgłębiania tych tajników z profesjonalnym nauczycielem emisji i pianistą akompaniatorem. Zapraszam!

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa.)

 

Warsztat wokalny. Interpretacja piosenki

Jeśli lubisz śpiewać i chciałbyś to robić profesjonalnie, jeśli masz problemy z oddechem, albo chrypkę, twój głos jeszcze nie jest mocny i nośny, tu znajdziesz fachową pomoc. Zapraszam na warsztaty, na których poznasz różne style wykonawcze w zakresie piosenki: aktorska, kabaretowa, song, pop, poetycka. Poznasz elementy interpretacji tekstu w piosence. Będziesz mieć możliwość pracy z mikrofonem, a przede wszystkim bezpośredni kontakt z nauczycielem śpiewu i pianistą akompaniatorem. Czekam na Was!

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa.)

TERMINY:

 Warsztat wokalny - musical i piosenka aktorskaWarsztat wokalny - interpretacja piosenki
Poniedziałek14.30 - 18.30
Wtorek
Środa14.30 - 18.30
Czwartek
Piątek15.15 - 16.0014.30-15.15
Sobota

Prowadzący

Urszula Napiórkowska

Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Konsultant i coach w zakresie emisji głosu i aparatu mowy. Specjalizuje się w neutralizowaniu napięć i niwelowaniu blokad aparatu wokalnego. Jest skutecznym coachem w przygotowaniu kandydatów do castingów i do egzaminów wstępnych na wydział wokalno - aktorski. Uczestniczy w realizacji młodzieżowych projektów artystycznych tj. FOSA, Muzyczna Scena Młodych. Kontakt: unapiorkowska@scek.pl