Warsztaty wokalne

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji na warsztaty wokalne

Musicalowy warsztat wokalny

Termin:
Poniedziałek 14:00-18:00
Piątek 13:30-14:15
Wiek uczestników: 16-20 lat

 

Warsztat przeznaczony jest dla zainteresowanych stylistyką musicalową. Uczestnik przyswoi podstawy emisji głosu, frazowania, oddechu, artykulacji, w czasie warsztatów uczestnicy będą pracować z mikrofonem przy akompaniamencie pianisty – akompaniatora. Podsumowaniem pracy rocznej jest koncert utworów musicalowych.
Czekamy na Was młodzi wokaliści!

Urszula Napiórkowska wokalistka i couch w zakresie emisji głosu i warsztatu musicalowego. Zajmuje się impostacją głosu i wymową sceniczną. Jest absolwentką wydziału wokalno – aktorskiego Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu. Współpracuje przy realizacji muzycznych spektakli młodzieżowych. Specjalizuję się w przygotowaniu kandydatów do konkursów wokalnych i na kierunki wokalno – aktorskie uczelni artystycznych.  

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa.)

 

Piosenka aktorska 

Termin:
Środa 14:00-18:00
Piątek 12:45-13:30
Wiek uczestników: 16-20 lat

Warsztat przeznaczony dla zainteresowanych piosenką w wielu jej aspektach /aktorską, kabaretową, poetycką, estradową, pop i jazz. Zainteresowani uczestnicy zdobędą podstawy emisji głosu, pogłębią oddech, poprawią wymowę, dodatkowo zaczną rozumieć i interpretować tekst utworu wokalnego. Warsztat wokalno – aktorski pozwoli na wydobycie emocji i zrozumienie tekstu literackiego, a w konsekwencji skoordynowanie wymienionych aspektów ze sferą muzycznego zapisu i ostatecznie wykonania utworu wokalnego w sposób świadomy. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieć możliwość pracy z mikrofonem, a przede wszystkim z profesjonalnymi nauczycielami: wokalistyką i pianistą –akompaniatorem.
Podsumowaniem pracy rocznej jest koncert przygotowanych utworów na scenie Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej.

Urszula Napiórkowska wokalistka i couch w zakresie emisji głosu i warsztatu wokalno- aktorskiego. Zajmuje się impostacją głosu i wymową sceniczną. Jest absolwentką wydziału wokalno – aktorskiego Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu. Specjalizuję się w przygotowaniu kandydatów do konkursów wokalnych i na studia artystyczne na kierunki wokalno – aktorskie.

 

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa.)

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla uczestników indywidualnych, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

 

Prowadzący

Urszula Napiórkowska

Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Konsultant i coach w zakresie emisji głosu i aparatu mowy. Specjalizuje się w neutralizowaniu napięć i niwelowaniu blokad aparatu wokalnego. Jest skutecznym coachem w przygotowaniu kandydatów do castingów i do egzaminów wstępnych na wydział wokalno - aktorski. Uczestniczy w realizacji młodzieżowych projektów artystycznych tj. FOSA, Muzyczna Scena Młodych. Kontakt: unapiorkowska@scek.pl

Marcin Piękos

Kontakt: mpiekos@scek.pl