Warsztaty wokalne

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji na warsztaty wokalne

Musicalowy warsztat wokalny

Warsztat przeznaczony dla zainteresowanych stylistyką musicalową wykonywaną w języku angielskim , również w tłumaczeniu polskim. Wszyscy zainteresowani światem musicalu są chętnie widziani, zdobędą podstawy emisji, frazowania, oddechu i poprawnej artykulacji, w czasie warsztatów będą pracować z pianistą – akompaniatorem. Podsumowaniem pracy rocznej jest koncert utworów musicalowych.
Czekam na was młodzi wokaliści!

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa.)

 

Warsztat wokalno – aktorski

Warsztat przeznaczony dla zainteresowanych piosenką w wielu jej aspektach / aktorską, kabaretową, poetycką, estradową, pop i jazz. Zainteresowani uczestnicy zdobędą podstawy emisji, oddechu, poprawnej artykulacji, dodatkowo zaczną rozumieć podstawy interpretacji tekstu literackiego. Warsztat wokalno – aktorski pozwoli na wydobycie emocji i zrozumienie tekstu literackiego, a w konsekwencji skoordynowanie wymienionych aspektów ze sferą muzycznego zapisu i ostatecznie wykonania utworu wokalnego w sposób świadomy. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieć możliwość pracy z mikrofonem, a przede wszystkim z profesjonalnymi nauczycielami: wokalistyką i pianistą –akompaniatorem.
Podsumowaniem pracy rocznej jest koncert przygotowanych utworów na scenie Stołecznego Centrum.

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa.)

TERMINY:

 Musicalowy warsztat wokalnyWarsztat wokalno - aktorski
Poniedziałek14.30 - 18.30
Wtorek
Środa14:30 - 18:30
Czwartek
Piątek11:00 - 11:4511:45 - 12:30
Sobota

Prowadzący

Urszula Napiórkowska

Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Konsultant i coach w zakresie emisji głosu i aparatu mowy. Specjalizuje się w neutralizowaniu napięć i niwelowaniu blokad aparatu wokalnego. Jest skutecznym coachem w przygotowaniu kandydatów do castingów i do egzaminów wstępnych na wydział wokalno - aktorski. Uczestniczy w realizacji młodzieżowych projektów artystycznych tj. FOSA, Muzyczna Scena Młodych. Kontakt: unapiorkowska@scek.pl