Inspiratornia Teatralna

TRWAJĄ ZAPISY NA ZAJĘCIA!

Inspiratornia Teatralna to cykliczne warsztaty teatralne dla szkół, podczas których grupy mogą pracować nad własnymi, autorskimi formami scenicznymi. Zajęcia odbywają się w formule całorocznej, każda z grup odbywa zajęcia raz w miesiącu. W trakcie warsztatów są wykorzystywane różnorodne techniki, m.in.: dramowe, aktorskie, improwizacyjne i dokumentalne. Program danego cyklu jest dostosowywany do specyfiki i poziomu zaawansowania grupy, jak również do planów i pomysłów scenicznych uczestników. Celem nadrzędnym działań jest ukazanie różnorodności narzędzi i form teatralnych oraz wykreowanie wspólnie z grupą form scenicznych, które cechują się nowatorstwem, autentycznością i świeżością spojrzenia.

Warsztat prowadzi: Edyta Ganc

Dla kogo?: szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum
Informacje i zapisy na zajęcia: eganc@scek.pl
Terminy spotkań: poniedziałek 9.30 -12.45; środa 9.30 – 12:45
Miejsce: SCEK, ul. Jezuicka 4

Wraz ze zgłoszeniem prosimy o przesłanie  informacji nad czym chciałaby pracować klasa/ grupa podczas warsztatów i co może być celem tejże pracy.

Szanowni Państwo, będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla grup zorganizowanych w SCEK, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

.

Prowadzący

Edyta Ganc

Teatrolog, instruktor teatralny, trener kreatywności. Absolwentka Teatrologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Camerimage Film School oraz Studia Teatralnego "Hyde Park". Ukończyła też Akademię Fotografii na kierunku Fotoreportaż.  Prowadzi warsztaty teatralne i fotograficzne, treningi kreatywności oraz szkolenia fabularne. Pracuje również jako psychoterapeutka w nurcie psychologii procesu. Reżyserka spektakli offowych i współzałożycielka stowarzyszenia Spółdzielnia Dokumentalna. Kontakt: eganc@scek.pl