Kontakt

Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej
im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Jezuicka 4
00-281 Warszawa Stare Miasto

Stara Prochownia SCEK
ul. Boleść 2
00-259 Warszawa

Dyrekcja

Dyrektor
Wojciech Feliksiak
tel. 22 277 06 02
Kierownik Administracyjny (godz. 08:30-16:00)
Wanda Staniorowska
tel.: 22 277 06 05
e-mail: wstaniorowska@scek.pl
Wicedyrektor:
Elżbieta Siczek
tel. 22 277 06 03
Kierownik Działu Organizacji Imprez Artystycznych i Edukacyjnych:
Martyna Skrednów
tel.: 22 277 06 11
e-mail: mskrednow@scek.pl,
Sekretariat (godz.9:30-16:30)
Joanna Lewandowska
tel.: 22 277 06 01, fax.: 22 277 06 04
e-mail: sekretariat@scek.pl

Inspektor Ochrony Danych IOD
Weronika Jagielska
e-mail: mbfo.iod@um.warszawa.pl
tel. 22 277-47-22

Sekretarz
Agnieszka Makos
tel. 22 277 06 07
e-mail: amakos@scek.pl

Nauczyciele SCEK:

• Magdalena Bibińska: mbibinska@scek.pl
• Tomasz Daszczuk: tdaszczuk@scek.pl
• Kalina Downar-Zapolska: kdownar@scek.pl
• Edyta Ganc: eganc@scek.pl
• Marta Kawecka: mkawecka@scek.pl
• Anna Kornacka: akornacka@scek.pl
• Ewa Kunkowska: ekunkowska@scek.pl
• Joanna Krejzler: poranki@scek.pl
• Joanna Łabęcka: jlabecka@scek.pl
• Urszula Napiórkowska: unapiorkowska@scek.pl
• Karolina Orłowska: korlowska@scek.pl
• Joanna Piątek: jpiatek@scek.pl
• Konstanty Pieńkosz: kpienkosz@scek.pl
• Katarzyna Podurgiel: kpodurgiel@scek.pl
• Halina Polak: hpolak@scek.pl
• Bożena Robakowska: brobakowska@scek.pl
• Dariusz Skwarcan: dskwarcan@scek.pl
• Włodzimierz Szpak: wszpak@scek.pl
• Joanna Wenek: jwenek@scek.pl
• Dorota Wielkosielec: dwielkosielec@scek.pl
• Przemysław Zalewski: pzalewski@scek.pl

Dział Organizacji Imprez Artystycznych i Edukacyjnych

poniedziałek i piątek godz. 9:30-16:30
wtorek, środa, czwartek godz. 9.30-18.30

info@scek.pl

Uprzejmie informujemy, że skrzynki pocztowe automatycznie odrzucają maile, które ważą więcej niż 5 MB. Większe załączniki prosimy przesyłać za pomocą linków. Przepraszamy za utrudnienia.

Łukasz Krawczyński
tel.: 22 277 06 18
e-mail: lkrawczynski@scek.pl
Barbara Wajer
tel.: 22 277 06 12
e-mail: bwajer@scek.pl
Magdalena Kostrzewa
tel.: 22 277 06 10
e-mail: mkostrzewa@scek.pl
Agata Szocińska
tel.: 22 277 06 09
e-mail: aszocinska@scek.pl

 

Pracownia Projektów:

poniedziałek – wtorek godz. 9:30 – 14:30
środa – piątek godz. 10:00 – 18:30
Martyna Skrednów

tel.: 22 277 06 11
e-mail: mskrednow@scek.pl

Dział Administracji:

Specjalista ds. ekonomiczo-finansowych
(godz. 08:30-16:00)
Danuta Krypa
tel.: 22 277 06 06
e-mail: dkrypa@scek.pl

Koordynator ds. administracyjnych
(godz. 09:0-17:00)
Waldemar Kontrym
tel.: 22 277 06 17
e-mail: wkontrym@scek.pl

Specjalista informatyk
Krzysztof Sławiński
tel.: 22 443 33 27
e-mail: kslawinski@scek.pl