Warsztaty Animacji Poklatkowej

Wszystkie terminy warsztatów w roku szkolnym 2018/2019 zostały już zarezerwowane.

Uczestnicy zajęć pracować będą w małych grupach lub indywidualnie, tworząc animacje od wstępnego pomysłu, scenariusza, storyboardu, po wykonanie elementów ruchomych i ostateczną realizację. Końcowym efektem pracy każdej z grup będzie krótka animacja poklatkowa.
Na zajęciach oprócz wiedzy z zakresu plastyki i sztuk wizualnych, (jak podstawy kompozycji, wiedzy o barwie, środkach plastycznych jak linia czy plama), uczestnicy mieliby okazję zdobyć wiedzę z zakresu animacji poklatkowej, fotografii a także zdobyć umiejętność opowiadania historii za pomocą obrazu.
Każda klasa, która zdecyduje się na udział w zajęciach podzielona zostanie na 2 grupy, które będą pracować równolegle. (w jeszcze mniejszych podgrupach)


Warsztat prowadzi:
Marta Kawecka, Joanna Łabęcka
Dla kogo: szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum
Informacje i zapisy na zajęcia:
Terminy spotkań: Każda klasa bierze udział w 3 spotkaniach w wybrane piątki, w godzinach: 8:30-10:45; (3 godziny lekcyjne)
Miejsce: SCEK, ul. Jezuicka 4

.

.

Prowadzący

Marta Kawecka – Smolińska

Kontakt: mkawecka@scek.pl

Joanna Łabęcka

Artysta plastyk. Prowadzi warsztaty plastyczne z Grupą Aktywności Twórczej oraz zajęcia z Animacji Poklatkowej "Animaturki". Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego. Od września 2016 roku prowadzi w SCEK Galerię Brzozowa. Kontakt: jlabecka@scek.pl