Nowe wyzwania artystyczne

W naszej pracowni na co dzień skupiamy się na uważnym studiowaniu natury. Teraz nie robimy przerwy, ale dodatkowo wkraczamy w świat wyobraźni i nowych technik.
Naszymi przewodnikami są tacy artyści jak Henri Rousseau, Jackson Pollock czy kubiści.
Odkładamy na chwilę węgiel na rzecz kolażu.
Dobrze znane farby zamieniamy na tusz.
Eksperymentujemy! Dołącz do nas!

Magda Fokt, jako artystka, uwielbia twórcze eksperymenty i za pośrednictwem internetu pomoże Wam odkryć nowe dla Was obszary, służące poszerzeniu świadomości i malarskiego patrzenia na świat. Udzieli bezpłatnej korekty, doradzi i wskaże kierunek Waszych artystycznych poszukiwań.

Zapraszamy do kontaktu mailowego mzawisza@scek.pl lub poprzez Messanger

  1. Kompozycja Monochromatyczna

2. Kompozycja

 

3. Dżungla 

4. Portret emocjonalny w tuszu 

5. Kompozycja inspirowana op-artem

Magda Fokt prowadzi w SCEK pracownię STUDIUM NATURY W RYSUNKU I MALARSTWIE. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Rajmunda Ziemskiego. W 2019 r obroniła doktorat, uzyskując tytuł doktora sztuki.
Jest prezesem Stowarzyszenia Artystycznego „Front Sztuki” i współtwórczynią Kamienicy Artystycznej Ta3 na warszawskiej Ochocie. Wykłada rysunek, malarstwo i kompozycję w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.
Jest autorką wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą. Jako artystka eksperymentuje w obszarze malarstwa, rzeźby i instalacji.