Warsztaty fotograficzne Remi Urant

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji na warsztaty fotograficzne

Możliwość konsultacji telefonicznej lub osobistej w siedzibie SCEK: sobota godz. 15.45-16.15.
Numer telefonu do pokoju nauczycielskiego: 790 289 849.

 

Fotografia

sobota, godz. 11.00-15.45
SCEK, ul. Jezuicka 4

wiek uczestników: 13-23 lat

Celem zajęć jest przygotowanie na uczelnie artystyczne w kraju i za granicą na kierunki związane z fotografią. Zajęcia odbywają się w studiu fotograficznym oraz w plenerze.

Zajęcia są dedykowane osobom, które chcą poszerzyć wiedzę z zakresu fotografii – estetyki, kompozycji, techniki, technologii oraz historii fotografii. W szczególności dla tych którzy chcą zdawać na kierunki artystyczne takie jak np.: Wydział Sztuki Mediów ASP w Warszawie, Sztukę Nowych Mediów na PJATK, kierunek Fotografia, kierunek Sztuka Operatorska na PWSTviT w Łodzi, kierunek Fotografia na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, ITF na Śląskim Uniwersytecie w Opawie lub aplikować na inne uczelnie artystyczne i kierunki związane z fotografią.

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa)

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla uczestników indywidualnych, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

Prowadzący

Remi Urant

Artysta, fotograf, operator kamery, pedagog. Ukończył Wydział Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, dyplom magisterski obronił w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie wystawą fotograficzną pod tytułem POMIĘDZY/IN-BETWEEN. Magazyn Kontynenty poświecił obszerną publikację temu projektowi, publikując 36 jego fotografii. Zajmuje się głównie fotografią portretową, reprodukcjami dzieł sztuki, dokumentacją wystaw i działań związanych ze sztuką. Kontakt: rurant@eduwarszawa.pl Termin konsultacji: sobota godz. 15.45-16.15