Warsztat z piosenką Katarzyna Andruszko

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji na Warsztat z piosenką

Warsztat z piosenką

Środa,15.00-20.00
Czwartek, 14.00-17.00
Scena Muzyczna w Piwnicach Staromiejskich SCEK, ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wiek uczestników: 13-21 lat

Warsztaty z piosenką to nowoczesna forma zajęć wokalnych dla młodzieży, która wiąże swoją przyszłość z działalnością w świecie muzycznym i teatralnym. Podczas zajęć uczniowie będą rozwijać swoją muzykalność, wrażliwość artystyczną oraz poznawać tajniki prawidłowej techniki wokalnej w oparciu o tradycyjne i nowoczesne metody nauczania tj. Speech Level Singing (SLS), CVT, Techniki Alexandra, Belting oraz SPM.

W trakcie nauki uczestnicy będą bazować na bogatym repertuarze polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, rozwiną swoje umiejętności z zakresu śpiewania zespołowego i indywidualnego oraz improwizacji wokalnej. Każdy z uczestników podczas zajęć otrzyma dostęp do materiałów i ćwiczeń dostosowanych do jego warunków głosowych.
Podsumowaniem każdego semestru pracy będą koncerty oraz pokazy na scenie SCEK oraz tworzenie ciekawych projektów audiowizualnych i studyjnych.

Program zostanie w pełni dostosowany do indywidualnych możliwości i umiejętności uczestników.

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa)

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla uczestników indywidualnych, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

Prowadzący

Katarzyna Andruszko

Wokalistka z bogatym doświadczeniem scenicznym, studyjnym (4 autorskie płyt) oraz teatralnym (Teatr Studio Buffo). Aktywna zawodowo: liczne koncerty w kraju i za granicą (Rosja, Białoruś, Niemcy, Litwa). Wokalistka Filharmonii Narodowej w dziale edukacji i muzyki rozrywkowej. Absolwentka studiów I i II stopnia wokalistyki estradowej na Akademii Muzycznej w Łodzi, którą ukończyła z wyróżnieniem. Rozwijała swoje umiejętności pod okiem m.in.: R.Danel, A.Kamalskiej, I.Zając, H.Banaszak, B.Abramowicz, A.Sztaby, E.K. Bułhak. Laureatka i finalistka ogólnopolskich konkursów wokalnych i interpretacyjnych. Pedagog i instruktor wokalny od 10 lat. Na swoim koncie ma przygotowanie 12 musicali młodzieżowych m.in: („Metro” wystawionego w Teatrze Rampa i Sali Kongresowej, „Romeo i Julia”, „Kwiaty we włosach”, „Hairspray”, „High School”, „Mamma Mia”, „Tajemnica Katedr”). Jej uczniowie licznie zdobywają główne nagrody i wyróżnienia w konkursach i festiwalach wokalnych. Na co dzień porusza się w rożnych stylistykach wokalnych: pop, soul, jazz, musical, pop-rock i elektronika. Kontakt: kandruszko@scek.pl