Warsztat z piosenką Anna Gigiel-Biedka

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji na Warsztat z piosenką

Możliwość konsultacji telefonicznej lub osobistej w siedzibie SCEK: poniedziałek godz. 13:30-14:30.
Numer telefonu do pokoju nauczycielskiego: 22 277 06 13

 

Warsztat z piosenką

Poniedziałek,14:30-19:30
Scena Muzyczna w Piwnicach Staromiejskich SCEK, ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wiek uczestników: 13-19 lat

Zajęcia wokalne, oparte na Metodzie Estill, są dedykowane przede wszystkim osobom początkującym i średniozaawansowanym, które rozpoczynają swoją przygodę ze śpiewem lub wiążą z nim swoje dalsze plany zawodowe i hobbystyczne.
Podczas naszych zajęć skoncentrujemy się na wszechstronnym rozwijaniu umiejętności wokalnych, głównie poprzez dogłębne zrozumienie i praktykę Metody Estill. Obejmie to trening oddechu, poznanie struktury aparatu głosowego, rezonatorów oraz naukę efektywnego wykorzystywania potencjału wokalnego ukrytego w każdym z nas. Dodatkowo, będziemy poruszać tematy interpretacji utworów, prawidłowej dykcji i ruchu scenicznego.
Aby zagwarantować, że każdy uczestnik czuje się możliwie swobodnie i komfortowo podczas zajęć, repertuar zostanie dostosowany do ćwiczeń tak, aby sprostał oczekiwaniom i możliwościom każdego z uczestników. Program, który opracowałam, nie jest formą stałą – ze względu na specyfikę zajęć, możliwe będą jego modyfikacje i weryfikacje.
Priorytetem jest również rozwijanie odporności psychicznej i kształtowanie osobowości artystycznej. Na zakończenie każdego roku pracy planowane są koncerty oraz pokazy na scenie SCEK, stanowiące podsumowanie osiągnięć i okazję do podzielenia się talentem z publicznością.

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa)

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla uczestników indywidualnych, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

Prowadzący

Anna Gigiel-Biedka

Aktorka, wokalistka, nauczyciel śpiewu. Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w Warszawie oraz Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni. Od 2005 roku związana z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie. Można ją było podziwiać w musicalach „Taniec wampirów”, „Akademia Pana Kleksa”, „Upiór w operze”, „Les Misérables” oraz „Mamma Mia!”. Grała również w spektaklach: „Tarzan” (Teatr Muzyczny w Gliwicach), „Operetka” W. Gombrowicza (Teatr Dramatyczny w Warszawie), „Czarownice z Eastwick” (Teatr Syrena w Warszawie), „Opera za Trzy Grosze” (Teatr Variete w Krakowie) Obecnie można ją zobaczyć w musicalu „Doktor Żywago” (Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku), „My fair Lady” ( Opera na Zamku w Szczecinie), „Pretty Woman” ( Teatr Muzyczny w Łodzi) oraz „Rodzina Addamsów” (Teatr Syrena w Warszawie). Od 2017 pełni funkcje asystenta na Wydziale Wokalno-Aktorskim na specjalności Musical Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Kontakt: agigiel@eduwarszawa.pl Termin konsultacji: poniedziałek godz. 13:30-14:30