Projektowanie przestrzenne Kalina Downar-Zapolska

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji na warsztaty projektowania przestrzennego

Opanuj przestrzeń!

Projektowanie przestrzenne

poniedziałek, godz. 14.30-19.15
Piwnice Staromiejskie SCEK, ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

wiek uczestników: 16-20 lat

Projektowanie przestrzenne to cykl ćwiczeń pozwalających na rozwinięcie uzdolnień przestrzennych, uczących abstrakcyjnego myślenia, zaznamiających z różnymi właściwościami materiałów takich jak tektura, karton, glina itp.
Realizowane tematy /czasem budzące duże zdziwienie/ ułatwią zrozumienie i zrealizowanie zadań podczas egzaminów na Architekturę wnętrz, Wzornictwo przemysłowe, Scenografię.

Zapraszam!

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa)

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla uczestników indywidualnych, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

Prowadzący

Kalina Downar-Zapolska

Architekt wnętrz po warszawskiej ASP, dyplom w pracowni prof. Michała Gutta. Projektowała wnętrza między innymi dla Punder Group,Kancelarii Prawnej Chałas i wspólnicy,Coca -Coli ,Grom Group i innych. Realizowała również projekty wnętrz mieszkalnych i wystawienniczych. W wolnych chwilach maluje obrazy i czyta książki. Wiosną, latem i jesienią stara się razem z przyjaciółmi pochodzić po górach. Kontakt: kdownar@scek.pl