Projektowanie przestrzenne Kalina Downar-Zapolska

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji na warsztaty projektowania przestrzennego

Możliwość konsultacji telefonicznej lub osobistej w siedzibie SCEK:
co drugi poniedziałek:
godz. 13.30-14.30 (12 września, 26 września, 10 października, 24 października, 7 listopada, 28 listopada, 12 grudnia, 9 stycznia, 23 stycznia)
Numer telefonu do pokoju nauczycielskiego: 22 277 06 13.

 

Opanuj przestrzeń!

Laboratorium Kreacji Przestrzeni

poniedziałek, godz. 14.30-19.15
Piwnice Staromiejskie SCEK, ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

wiek uczestników: 16-20 lat

Jak można kształtować przestrzeń, zmieniać jej formę, zmniejszać, powiększać, budować jej nastrój? Co ma na to wpływ?

Kreowanie nowych form przestrzennych, zapoznanie się z wpływem koloru i światła na formę i jej otoczenie, przekonanie się, że forma przestrzenna może być interaktywna, a od materiału z którego budujemy określony kształt zależy nie tylko sposób konstrukcji ale również postrzeganie przez odbiorcę.

Problem dominacji funkcji nad formą, ergonomia – to wszystko będzie uwzględnione w ćwiczeniach na laboratorium i pomoże w realizacji tematów na egzaminach na wydziały projektowania wnętrz, wzornictwa przemysłowego i scenografii – w Polsce i za granicą.

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa)

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla uczestników indywidualnych, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

Prowadzący

Kalina Downar-Zapolska

Architekt wnętrz po warszawskiej ASP, dyplom w pracowni prof. Michała Gutta. Projektowała wnętrza między innymi dla Punder Group,Kancelarii Prawnej Chałas i wspólnicy,Coca -Coli ,Grom Group i innych. Realizowała również projekty wnętrz mieszkalnych i wystawienniczych. W wolnych chwilach maluje obrazy i czyta książki. Wiosną, latem i jesienią stara się razem z przyjaciółmi pochodzić po górach. Kontakt: kdownar@eduwarszawa.pl Termin konsultacji: co drugi poniedziałek: godz. 13.30-14.30 (12 września, 26 września, 10 października, 24 października, 7 listopada, 28 listopada, 12 grudnia, 9 stycznia, 23 stycznia)