Projektowanie przestrzenne Kalina Downar-Zapolska

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji na warsztaty projektowania przestrzennego

Opanuj przestrzeń!

Projektowanie przestrzenne

poniedziałek, godz. 14.30-19.15
Piwnice Staromiejskie SCEK, ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

wiek uczestników: 16-20 lat

Projektowanie przestrzenne to cykl ćwiczeń pozwalających na rozwinięcie uzdolnień przestrzennych, uczących abstrakcyjnego myślenia, zaznamiających z różnymi właściwościami materiałów takich jak tektura, karton, glina itp.
Realizowane tematy /czasem budzące duże zdziwienie/ ułatwią zrozumienie i zrealizowanie zadań podczas egzaminów na Architekturę wnętrz, Wzornictwo przemysłowe, Scenografię.

Zapraszam!

Laboratorium: wymarzone mieszkanie

Piwnice Staromiejskie SCEK, ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

wiek uczestników: 16-20 lat

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych zaprojektowaniem swojego wymarzonego pokoju lub mieszkania.
Młodzi projektanci dowiedzą się, jak można dopasować przestrzeń do oczekiwań użytkowników, co zrobić, aby była jak najbardziej interesująca, a równocześnie ułatwiała życie mieszkańcom i stała się przestrzenią „troszczącą się” o nich.

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa)

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla uczestników indywidualnych, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

Prowadzący

Kalina Downar-Zapolska

Architekt wnętrz po warszawskiej ASP, dyplom w pracowni prof. Michała Gutta. Projektowała wnętrza między innymi dla Punder Group,Kancelarii Prawnej Chałas i wspólnicy,Coca -Coli ,Grom Group i innych. Realizowała również projekty wnętrz mieszkalnych i wystawienniczych. W wolnych chwilach maluje obrazy i czyta książki. Wiosną, latem i jesienią stara się razem z przyjaciółmi pochodzić po górach. Kontakt: kdownar@scek.pl