Warsztaty taneczne Milena Maciejewska

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji na warsztaty taneczne

Warsztaty teatru tańca “NA START!”

poniedziałek, godz. 17.30-19.00
czwartek, godz. 16.15-17.45
Stara Prochownia SCEK, ul. Boleść 2

Wiek uczestników: 13-21 lat

Na zajęciach uczestnicy będą pracowali nad pojedynczą choreografią proponowaną przez nauczyciela. Nauka obejmie zarówno warsztat pracy w grupie, jak i pracy indywidualnej, elementy improwizacji ruchowej. Efektem końcowym z założenia jest realizacja projektu choreograficznego – nagrania wideo tanecznego w przestrzeni. Uczestnicy będą pracowali nad techniką taneczną wykorzystywaną w danej choreografii oraz nad intencją, by w kreatywny sposób stworzyć nagranie wideo.

Warsztaty teatru tańca “Poczuj swobodę w ruchu”

wtorek, godz. 17.45-20.00
czwartek, godz. 17.45-20.00
Stara Prochownia SCEK, ul. Boleść 2

Wiek uczestników: 13-21 lat

Zajęcia grupy taneczno-teatralnej skierowane są do osób, które chciałyby za pomocą tańca wyrażać siebie, nauczyć się podstaw lub rozwijać umiejętności taneczne i poczuć swobodę w ruchu. Zajęcia nastawione są na naukę techniki tanecznej, ruchu scenicznego, improwizacji oraz na poprawę siły fizycznej i mobilności ruchowej.

Efektem końcowym zajęć z założenia jest stworzenie spektaklu taneczno-teatralnego, tj. ciągu kilku/kilkunastu spójnych choreografii tanecznych z elementami improwizacji ruchowej i gry aktorskiej.

Proces twórczy oprócz pracy taneczno-teatralnej, zawiera elementy pracy nad kostiumem, makijażem scenicznym i scenografią, pracę z rekwizytami.

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa)

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla uczestników indywidualnych, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

Prowadzący

Milena Maciejewska

Pedagog, animatorka społeczno-kulturowa oraz animatorka teatru; wieloletnia tancerka oraz instruktorka tańca i fitnessu. Bierze aktywny udział w wielu projektach, pokazach tanecznych i spektaklach taneczno-teatralnych. Od kilku lat współpracuje przy projekcie FOSA w SCEK. Oprócz nauki innych, cały czas dokształca się na zajęciach i warsztatach u cenionych choreografów w Polsce i za granicą. kontakt: mmaciejewska@scek.pl