Warsztaty taneczne Milena Maciejewska

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapisy poprzez formularz rekrutacyjny (link do formularza).

Laboratorium tańca “Poczuj swobodę w ruchu”

wtorek, godz. 18.00-19.30
czwartek, godz. 17.00-19.15
Stara Prochownia SCEK, ul. Boleść 2

Wiek uczestników: 13-19 lat

Zajęcia skierowane do osób, które chciałyby za pomocą tańca wyrażać siebie, nauczyć się podstaw lub rozwijać umiejętności taneczne i poczuć swobodę w ruchu. Zajęcia nastawione są na naukę techniki tanecznej, ruchu scenicznego, improwizacji oraz na poprawę siły fizycznej i mobilności ruchowej. Efektem końcowym zajęć jest pokaz taneczno-teatralny.

Prowadząca stawia na dobrą zabawę, ale jednocześnie kładzie nacisk na naukę techniki tanecznej i wyrazu scenicznego.

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa)

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla uczestników indywidualnych, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

Prowadzący

Milena Maciejewska

Pedagog, animatorka społeczno-kulturowa oraz animatorka teatru; wieloletnia tancerka oraz instruktorka tańca i fitnessu. Bierze aktywny udział w wielu projektach, pokazach tanecznych i spektaklach taneczno-teatralnych. Od kilku lat współpracuje przy projekcie FOSA w SCEK. Oprócz nauki innych, cały czas dokształca się na zajęciach i warsztatach u cenionych choreografów w Polsce i za granicą. kontakt: mmaciejewska@scek.pl