Poranne Laboratorium Fotoreportażu

Możliwość konsultacji telefonicznej lub osobistej w siedzibie SCEK: środa godz. 8.30-9.30.
Numer telefonu do pokoju nauczycielskiego: 22 277 06 13.

Laboratorium Fotoreportażu

piątek, godz. 9.30-12.30
SCEK, ul. Jezuicka 4 

Poranne Laboratorium Fotoreportażu to propozycja porannych zajęć laboratoryjnych o charakterze fotograficznym dla szkół. Laboratorium będzie składało się z cyklu 9 zajęć. Każda z grup będzie brała udział w warsztatach raz w miesiącu.

Podczas zajęć uczestnicy będą mogli zgłębić aspekty teoretyczne i praktyczne omawianych zagadnień. Zapoznają się z założeniami fotografii dokumentalnej, fotoreportażu, street photo i długoterminowych projektów fotograficznych. Ponadto, będą realizować autorskie cykle fotograficzne odnoszące się do tematu przewodniego danego cyklu spotkań.

Uczestnicy warsztatów będą korzystać z własnego sprzętu fotograficznego: mogą to być proste aparaty cyfrowe, jak również telefony komórkowe z funkcją robienia zdjęć.

Program ma formułę cyklu i składa się z 9 spotkań warsztatowych, każde ze spotkań trwa 4 h lekcyjne.

Warsztat prowadzi: Edyta Ganc
Dla kogo?: Młodzież od 12 do 18 roku życia / klasy VI-VIII szkoły podstawowej oraz szkoły średnie
Informacje i zapisy na zajęcia: eganc@eduwarszawa.pl
Terminy spotkań: piątek, godz. 9:30-12:30
Liczebność grupy: do 25 osób
Miejsce: SCEK, ul. Jezuicka 4, s. 111

Szanowni Państwo, będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla grup zorganizowanych w SCEK, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

Prowadzący

Edyta Ganc

Teatrolog, instruktor teatralny, trener kreatywności. Absolwentka Teatrologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Camerimage Film School oraz Studia Teatralnego "Hyde Park". Ukończyła też Akademię Fotografii na kierunku Fotoreportaż.  Prowadzi warsztaty teatralne i fotograficzne, treningi kreatywności oraz szkolenia fabularne. Pracuje również jako psychoterapeutka w nurcie psychologii procesu. Reżyserka spektakli offowych i współzałożycielka stowarzyszenia Spółdzielnia Dokumentalna. Kontakt: eganc@eduwarszawa.pl Termin konsultacji: środa godz. 8.30 -9.30