Malarstwo cyfrowe Dariusz Skwarcan

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji na warsztaty malarstwa cyfrowego

Możliwość konsultacji telefonicznej lub osobistej w siedzibie SCEK: piątek godz. 14.00-15.00 .
Numer telefonu do Starej Prochowni: 22 635 89 64

 

Malarstwo cyfrowe

czwartek, godz. 15.00-19.45
Pracownia Komputerowa SCEK, ul. Jezuicka 4

wiek uczestników: 14-21 lat

Uczestnicy będą podzieleni na dwie 6-osobowe grupy:
pierwsza – 15.00-17.15, druga – 17.30-19.45.

W pracowni malarstwa cyfrowego (digital painting) uczestnicy w praktyce poznają cyfrowe oraz klasyczne techniki rysunkowe i malarskie, malują i rysują przy użyciu tabletów graficznych w programie Photoshop.
Poznają możliwości programu, indywidualnego dopasowania narzędzi, planowania pracy. Uczą się operować światłem i kolorem, rozwiązują problemy plastyczne, poznają podstawy kompozycji na przykładach wybitnych dzieł dawnych i współczesnych.

Indywidualnie omawiane są postępy pracy i udzielana jest korekta.

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa)

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla uczestników indywidualnych, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

 

Prowadzący

Dariusz Skwarcan

Artysta malarz, absolwent Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (dyplom w 1982 roku w pracowni prof. Jana Tarasina). Doktor sztuk plastycznych. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, fotografią oraz projektowaniem graficznym. Swoje prace wystawiał w kraju i zagranicą. Współpracował z wieloma wydawnictwami prasowymi i książkowymi. Od 2011 r. prowadzi w SCEK warsztaty projektowania graficznego. Kontakt: dskwarcan@eduwarszawa.pl Termin konsultacji: piątek godz. 14.00-15.00