Melpomena w Szkolnej Ławce 2011 Wiosna

PROTOKÓŁ
z dnia 25 maja 2011 r.
z przeglądu teatralnego „Melpomena w szkolnej ławce”, który odbył się w dniach 23-24 maja 2011 roku
w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie

Jury w składzie:
1. Bożena Robakowska – aktorka
2. Tomasz Daszczuk – pedagog teatru, reżyser spektakli młodzieżowych, aktor
3. Justyna Sobczyk – pedagog teatru
4. Wojciech Feliksiak, Dyrektor Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej – przewodniczący


1. Jury po obejrzeniu 14 spektakli teatralnych postanowiło przyznać:
I NAGRODĘ – ZŁOTEGO IKARA dla KOŁA TEATRALNEGO JÓZEFINKI ze Szkoły Podstawowej im. Józefa Jagielskiego w Międzyborowie za spektakl “Czarodziejski śpiew”
II NAGRODĘ – SREBRNEGO IKARA dla TEATRU MAKADAMIA ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 14 w Warszawie za spektakl “Sztuka latania”
III NAGRODĘ – BRĄZOWEGO IKARA dla TEATRZYKU HORROREK z Zespołu Szkół w Nowej Iwicznej za spektakl “Dziewczynka z zapałkami”

WYRÓŻNIENIA
dla zespołu SUPEŁEK ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach za spektakl “Brzydkie kaczątko”

dla zespołu GRUPA TEATRALNA PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ 112 ze Szkoły Podstawowej nr 112 w Warszawie za spektakl “Cudowna pestka”

dla zespołu GRUPA TEATRALNA SPOD ZNAKU KRÓLA MACIUSIA – MUZYCZNY TEATR MŁODYCH BIAŁA MANDRAGORA z Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku za spektakl “O żeglarzach Dżamblach”

DYPLOMY ZA UDZIAŁ W FINALE KONKURSU
dla zespołu bez nazwy z Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 114 w Warszawie
dla zespołu Ślimaczki ze Szkoły Podstawowej nr 203 w Warszawie
dla zespołu Bajkowe Ludki z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie
dla zespołu Urwisy z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeruzalu
dla zespołu Teatrzyk z Biedronkowa ze Świetlicy przy Szkole Podstawowej nr 23 w Warszawie
dla zespołu Teatr Optymistyczny z Zespołu Szkół nr 4 w Słomczynie
dla zespołu Teatr Aktywny Akcent ze Szkoły Podstawowej nr 225 w Warszawie
dla zespołu Bajka z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Rosłońca w Przybyszewie


DYPLOMY ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W DZIEDZINIE EDUKACJI KULTURALNEJ
dla Pani Anny Wiraszki, opiekuna zespołu KOŁO TEATRALNE JÓZEFINKI
dla Pani Julii Kotarskiej-Rekosz, opiekuna zespołu TEATR MAKADAMIA
dla Pani Anny Kolanowskiej, opiekuna zespołu TEATRZYK HORROREK

NOMINACJĘ DO XXII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU TEATRÓW DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH HECA w Płocku dla zespołu KOŁO
TEATRALNE JÓZEFINKI ze Szkoły Podstawowej im. Józefa Jagielskiego w Międzyborowie

Wszystkie nagrodzone zespoły obok statuetek i dyplomów otrzymały także nagrody rzeczowe (sprzęt oświetleniowy, efektory dymu)