Krzysztof Łuczak

Tancerz, instruktor i choreograf specjalizujący się w takich stylach jak jazz i taniec współczesny. Ukończył kurs instruktorski w Mazowieckim Instytucie Kultury na specjalizacji taniec jazzowy, a także studia magisterskie na kierunku choreografia i teoria tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Przez rok był członkiem Teatru Tańca JazzGot Anety Bułki, z którym w 2016 roku wystąpił w spektaklu „Na dnie powietrza”. Przez dwa lata był również członkiem formacji JazzOne prowadzonej przez Pawła Michno, z którą niejednokrotnie stawał na podium mistrzostw Polski, Europy i świata.

Współpracował z takimi choreografami, jak Łukasz Zięba („Roam: An Aurum Experience”), Jakub Lewandowski („Orfeusz i Eurydyka” i „Czarodziejski Flet” w Warszawskiej Operze Kameralnej), Jacek Tyski („Dziadek do Orzechów” w Warszawskiej Operze Kameralnej), Agnieszka Konopka („Marzyciel”), Ilona Gumowska („Trans-sen”), Karolina Kroczak („Zatrzymane” w Teatrze Tańca Zawirowania) czy Elwira Piorun („Fotografie ze Śródmieścia” i „Przesycone mgłą” w Teatrze Tańca Zawirowania). Jako tancerz i choreograf pracował również nad musicalem „Jutro minęło”, a w 2023 roku wziął udział w objazdowym musicalu „Das Phantom Der Oper” (reżyseria i choreografia: Jochen Sautter), który wystawiany był na wielu scenach w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Wcielił się również w tytułową rolę w spektaklu „Kajtuś Czarodziej” w choreografii Zuzanny Dinter w Kieleckim Teatrze Tańca, który zrealizowany został w ramach programu Przestrzenie Sztuki 2023.

Jako instruktor współpracował m.in. z Akademią Tańca Zawirowania, Studiem Tańca i Akrobatyki „STOP AND GO” czy Broadway Musical School. W 2020 roku prowadził warsztaty musicalowe z dziećmi w ramach akcji Zima w mieście i Lato w mieście organizowanych przez Urząd Miasta Stołecznego Dzielnicy Targówek, a w latach 2020-2022 był instruktorem i choreografem Dziecięcego Teatru Muzycznego Gaffa. We współpracy ze szkołami tańca prowadzi również regularne warsztaty taneczne na terenie całej Polski.

Kontakt: krzysztof.luczak@eduwarszawa.pl
Termin konsultacji: piątek godz. 16.00-17.00