Teatr i Ja

Teatr i Ja to przestrzeń wyrazu dla dzieci i młodzieży o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Propozycja skierowana jest do uczniów szkół specjalnych i integracyjnych, jak również do absolwentów tychże szkół, będących pod opieką ośrodków terapeutycznych. Teatr i Ja to warsztaty teatralne o charakterze arteterapeutycznym i rozwojowym. Uczestnicy będą mieli sceniczną możliwość wyrażenia swojego JA w sposób najbardziej adekwatny do swoich potrzeb. Każdy z warsztatów jest dopasowywany do specyfik i potrzeb danej grupy. W trakcie działań teatralnych będziemy opierać się na technikach pantomimy, dramy i swobodnej improwizacji z elementami muzyki.

Warsztat prowadzi: Edyta Ganc
Dla kogo?: Szkoły podstawowe i średnie o charakterze specjalnym i integracyjnym
Informacje i zapisy na zajęcia: eganc@scek.pl
Terminy spotkań:
środa, godz. 9:30-12:30
piątek, godz. 9.00 – 11.15
Liczebność grupy: do 15 osób
Miejsce: SCEK, ul. Jezuicka 4, s. 303

 

Szanowni Państwo, będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla grup zorganizowanych w SCEK, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

.

Prowadzący

Edyta Ganc

Teatrolog, instruktor teatralny, trener kreatywności. Absolwentka Teatrologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Camerimage Film School oraz Studia Teatralnego "Hyde Park". Ukończyła też Akademię Fotografii na kierunku Fotoreportaż.  Prowadzi warsztaty teatralne i fotograficzne, treningi kreatywności oraz szkolenia fabularne. Pracuje również jako psychoterapeutka w nurcie psychologii procesu. Reżyserka spektakli offowych i współzałożycielka stowarzyszenia Spółdzielnia Dokumentalna. Kontakt: eganc@scek.pl