Rysunek i malarstwo Magda Fokt

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji na warsztaty rysunku i malarstwa

Możliwość konsultacji telefonicznej lub osobistej w siedzibie SCEK: poniedziałek godz. 16.00-16.30.
Numer telefonu do pokoju nauczycielskiego: 22 277 06 13

 

Rysunek i malarstwo na Jezuickiej

poniedziałek, godz. 16.30-19.00
środa, godz. 16.30-19.00

Pracownia malarstwa SCEK, ul. Jezuicka 4

wiek uczestników: 15-23 lat

Jeśli szukacie miejsca, w którym moglibyście rozwijać swoje umiejętności rysunkowe i malarskie albo myślicie o studiach artystycznych,
to ta pracownia jest dla Was.
W urokliwym wnętrzu z widokiem na dachy staromiejskich kamienic, będziecie mogli doskonalić swój warsztat w oparciu o studiowanie martwej natury i modela.Jeżeli natomiast ciągnie Was w stronę nowych artystycznych ścieżek i eksplorowania wyobraźni, znajdziecie tu zarówno wsparcie, jak i inspiracje.

Dwa razy w tygodniu przez 3 godziny, będziecie rysować, malować i komponować pod kierunkiem artystki i pedagoga Magdy Fokt.

Na pierwsze zajęcia przynieście swoje ulubione narzędzie rysunkowe, papier jest dostępny na miejscu.

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa)

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla uczestników indywidualnych, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

Prowadzący

Magda Fokt

Magdalena Zawisza (pseudonim artystyczny Magda Fokt) – artystka wizualna, doktor sztuki, pedagog. Ukończyła studia na wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Wykładowczyni rysunku, malarstwa i kompozycji w Społecznej Akademii Nauk. Autorka wielu wystaw krajowych i zagranicznych. Prezes i współtwórczyni Stowarzyszenia Artystycznego „Front Sztuki”. Pracuje w Kamienicy Artystycznej TA3 na warszawskiej Ochocie. Kontakt: mzawisza@eduwarszawa.pl Termin konsultacji: poniedziałek godz. 16.00-16.30