Warsztaty taneczne Marta Domagała-Witkowska

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji na warsztaty taneczne

Możliwość konsultacji telefonicznej lub osobistej w siedzibie SCEK: środa godz. 16.00-17.00.
Numer telefonu do Stara Prochownia SCEK: 22 635 89 64.

Teatr tańca Tilt

poniedziałek, godz. 17.00-19.15
środa, godz. 17.00-19.15

Stara Prochownia SCEK, ul. Boleść 2
wiek uczestników: 12-20 lat


U nas masz szansę nauczyć się techniki tańca jazzowego i współpracy w grupie. Poznasz tajniki improwizacji i zetkniesz się z prawdziwą sceną. Odkryjesz możliwości swojego ciała i umysłu. Podczas zajęć będziemy pracować nad choreografiami, które później wykorzystamy na pokazach i konkursach tanecznych.

Jeśli jesteś pasjonatem tańca, chcesz przeżyć fantastyczną przygodę taneczno-teatralną i jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas i energię,
to te zajęcia są dla Ciebie.
Teatr Tańca TILT aktywnie udziela się na konkursach (na których zajmuje wysokie miejsca) oraz imprezach tanecznych i artystycznych.
A jeśli potrzebujesz popracować nad swoim ciałem i uzyskać pomoc w przygotowaniu się do egzaminów ruchowych do szkół artystycznych,
to również zapraszamy!

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa)

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla uczestników indywidualnych, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

Prowadzący

Marta Domagała-Witkowska

Choreograf, tancerka, pedagog. Prowadzi warsztaty z tańca jazzowego. Twórczyni choreografii do teledysków Kasi Klich, Natalii Kukulskiej i zespołu Leszcze. Jest twórcą choreografii teatralnych do spektakli: "Co może biedny Anioł Stróż" (Rzeszów), "Mały Książę" (Tarnów, Gliwice), "Alicja w krainie czarów" , „Królowa Śniegu” (Radom), "O dwóch takich co ukradli księżyc", "Awantura o Basię", „Cafe Sax”, „Pan Tenorek i błękitny balonik” (Warszawa). Zagrała również w spektaklach: "Awantura w piekle", "Pinokio czyli świerszczowe opowieści", "W pogoni za bajką", "Sztukmistrz z miasta Lublina" oraz „O dwóch takich co ukradli księżyc” (Teatr Rampa w Warszawie).  Obecnie można ją zobaczyć na deskach teatru Capitol w Warszawie w spektaklu „Wanna Archimedesa”. Wspólpracuje z rewią Tancerze.pl. Od 19 lat współpracuje przy projekcie "FOSA". Zdobyła wiele nagród na konkursach tanecznych w Polsce i za granicą.

Kontakt: mdomagala@eduwarszawa.pl Termin konsultacji: środa godz. 16.00-17.00.