Warsztaty taneczne Krzysztof Łuczak

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji na warsztaty taneczne

Możliwość konsultacji telefonicznej lub osobistej w siedzibie SCEK: piątek godz. 16:00-17:00.
Numer telefonu kontaktowego: 698 855 574

Teatr tańca FLOW

Terminy:
Środy Scena Stara Prochownia SCEK, ul. Boleść 2
17:00-18:30 grupa II zaawansowana
18:45-20:15 grupa I początkująca

Piątki Sala Widowiskowa, ul. Jezuicka 4
17:00-18:30 grupa I początkująca
18:45-20:15 grupa II zaawansowana

U nas masz szansę nauczyć się techniki tańca jazzowego i współpracy w grupie. Poznasz tajniki improwizacji i zetkniesz się z prawdziwą sceną. Odkryjesz możliwości swojego ciała i umysłu. Podczas zajęć będziemy pracować nad choreografiami, które później wykorzystamy na pokazach i konkursach tanecznych.

Jeśli jesteś pasjonatem tańca, chcesz przeżyć fantastyczną przygodę taneczno-teatralną i jesteś w stanie poświęcić swój wolny czas i energię,
to te zajęcia są dla Ciebie.
Teatr Tańca FLOW aktywnie udziela się na konkursach (na których zajmuje wysokie miejsca) oraz imprezach tanecznych i artystycznych.
A jeśli potrzebujesz popracować nad swoim ciałem i uzyskać pomoc w przygotowaniu się do egzaminów ruchowych do szkół artystycznych,
to również zapraszamy!

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa)

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla uczestników indywidualnych, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

Prowadzący

Krzysztof Łuczak

Tancerz, instruktor i choreograf specjalizujący się w takich stylach jak jazz i taniec współczesny. Ukończył kurs instruktorski w Mazowieckim Instytucie Kultury na specjalizacji taniec jazzowy, a także studia magisterskie na kierunku choreografia i teoria tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Przez rok był członkiem Teatru Tańca JazzGot Anety Bułki, z którym w 2016 roku wystąpił w spektaklu „Na dnie powietrza”. Przez dwa lata był również członkiem formacji JazzOne prowadzonej przez Pawła Michno, z którą niejednokrotnie stawał na podium mistrzostw Polski, Europy i świata. Współpracował z takimi choreografami, jak Łukasz Zięba („Roam: An Aurum Experience”), Jakub Lewandowski („Orfeusz i Eurydyka” i „Czarodziejski Flet” w Warszawskiej Operze Kameralnej), Jacek Tyski („Dziadek do Orzechów” w Warszawskiej Operze Kameralnej), Agnieszka Konopka („Marzyciel”), Ilona Gumowska („Trans-sen”), Karolina Kroczak („Zatrzymane” w Teatrze Tańca Zawirowania) czy Elwira Piorun („Fotografie ze Śródmieścia” i „Przesycone mgłą” w Teatrze Tańca Zawirowania). Jako tancerz i choreograf pracował również nad musicalem „Jutro minęło”, a w 2023 roku wziął udział w objazdowym musicalu „Das Phantom Der Oper” (reżyseria i choreografia: Jochen Sautter), który wystawiany był na wielu scenach w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Wcielił się również w tytułową rolę w spektaklu „Kajtuś Czarodziej” w choreografii Zuzanny Dinter w Kieleckim Teatrze Tańca, który zrealizowany został w ramach programu Przestrzenie Sztuki 2023. Jako instruktor współpracował m.in. z Akademią Tańca Zawirowania, Studiem Tańca i Akrobatyki „STOP AND GO” czy Broadway Musical School. W 2020 roku prowadził warsztaty musicalowe z dziećmi w ramach akcji Zima w mieście i Lato w mieście organizowanych przez Urząd Miasta Stołecznego Dzielnicy Targówek, a w latach 2020-2022 był instruktorem i choreografem Dziecięcego Teatru Muzycznego Gaffa. We współpracy ze szkołami tańca prowadzi również regularne warsztaty taneczne na terenie całej Polski.

Kontakt: krzysztof.luczak@eduwarszawa.pl Termin konsultacji: piątek godz. 16.00-17.00