Wystawa prac uczestników zajęć Lekcja w Galerii

W dniach 1-27 marca 2019 w Galerii Brzozowa prezentowane są prace Uczniów Szkoły Podstawowej nr 206. Prace powstały podczas warsztatów “Lekcja w Galerii” odbywają się w Galerii Stara Prochownia prowadzonych przez panią Joannę Piątek.

Zapraszamy. Galeria czynna codziennie w godz. 13:00-20:00, wstęp wolny.

Głównym celem programu Lekcja w Galerii jest dobre przygotowanie potencjalnego odbiorcy sztuki – wykształcenie potrzeby obcowania ze sztuka i rozwinięcie umiejętności posługiwania się językiem sztuki. Uczestnicy zajęć poznają techniki plastyczne oraz różnorodne kierunki i nurty w sztuce współczesnej, a także poszerzą wiedzę z zakresu historii sztuki. Dodatkową wartością zajęć jest satysfakcja z wykonania ciekawej pracy pod okiem artysty-pedagoga. Więcej informacji o zajęciach Lekcja w Galerii.

 

Galeria Brzozowa to przestrzeń, w której prezentujemy prace dzieci i młodzieży. Jest miejscem odkrywania talentów. Zapraszamy młodych artystów do składania propozycji prac (malarstwo, fotografia, kolaż, design, grafika i inne formy artystyczne) które chcieliby zaprezentować w przestrzeniach wystawienniczych naszej galerii. Zgłoszenia mogą być wysłane indywidualnie lub przez opiekuna artystycznego. Galeria Brzozowa to idealne miejsce na zorganizowane pierwszej profesjonalnej wystawy. Kuratorka wystaw, Joanna Łabęcka, stanie się przewodnikiem i odpowie na pytania: jak zaplanować wystawę, jak przygotować prace, jak zorganizować wernisaż.

Lekcja w Galerii dla grup zorganizowanych