Promocja Talentów – konkurs plastyczny

 

Konkurs plastyczny “Promocja Talentów” ma na celu wyłonienie utalentowanych młodych artystów i ich promocję. Podstawą do oceny dokonywanej przez profesjonalne jury, ze względu na zagrożenie epidemiczne, były w tym roku zdjęcia wykonanych przez uczestnika prac plastycznych wysłane do nas drogą elektroniczną . Promocja Talentów ma formułę otwartą. Tematyka zgłaszanych prac jest dowolna. Zachęcamy uczestników do tworzenia  w ich ulubionych technikach i na ulubione tematy. Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów warszawskich szkół oraz uczestników zajęć w domach kultury, klubach i placówkach edukacji pozaszkolnej znajdujących się na terenie Warszawy lub dzieci i młodzieży posiadającej status mieszkańca Warszawy. Wszystkich tych, którzy tworzą i chcą swoje dzieła nam pokazać. Wiek uczestnika nie może przekraczać 19 lat.


Autorzy prac nagrodzonych i wyróżnionych otrzymają nagrody. Wręczenie nagród odbędzie się podczas jesiennej edycji konkursów plastycznych organizowanych w SCEK.
Laureaci otrzymają zaproszenie na finał drogą mailową.

Tegoroczny konkurs zgromadził 1172 prace wykonane przez 210 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jury obradowało w składzie: Joanna Łabęcka – artysta plastyk – przewodnicząca, Dorota Wielkosielec – artystka w dziedzinie batiku, Joanna Piątek – artysta plastyk, Marta Kawecka-Smolińska – artysta malarz.

 

NAGRODY:

Antoni Pęgier, 11 lat, Szkoła Podstawowa nr 69
Iga Jurek, 14 lat, Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego
Lila Tatarata, 8 lat, Młodzieżowy Dom Kultury Ochota
Maja Ziemiec, 13 lat, Szkoła Podstawowa nr 70 im. Bohaterów  Monte Cassino
Nadia Nowoświat, 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 340

 

WYRÓŻNIENIA:

Marcel Sakowski, 12 lat, Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego
Jakub Kaczmarczyk, 18 lat, VII LO im. Juliusza Słowackiego
Pola Majewska, 8,5 lat, Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego
Aleksander de Viron, 12 lat, Prywatna Szkoła Podstawowa 114
Ewa Bicka, 14 lat, Katolicka Szkoła Podstawowa nr 7

 

UDZIAŁ W WYSTAWIE:

  1. Aleksandra Klank, Prywatna Szkoła Podstawowa 114
  2. Maria Kamińska, Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego
  3. Barbara Rosa, Szkoła podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II
  4. Gabriela Króliczak, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
  5. Pola Tusińska, Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego
  6. Emilia Majewska, Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  7. Łucja Janiszewska, Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  8. Erika Kiknavelidze, Prywatna Szkoła Podstawowa 114
  9. Natalia Sapierzyńska, Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  10. Viktoriia Kravtsowa, LXXIII Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi
    im. Zawiszaków Proporca Warszawa
  11. Alicja Kamińska, Szkoła Podstawowa nr 98
    z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery
  12. Maja Jabłonowska, Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
  13. Livia Matuszczak, Szkoła Podstawowa nr 352 im. Jerzego Huberta Wagnera
  14. Amelia Stachura, Szkoła Podstawowa nr 94
    im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
  15. Maks Pawlak, Szkoła Podstawowa nr 359
  16. Natalia Polkowska, Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego
  17. Oliwier Wiśniewski, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
    im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO
  18. Oskar Stawiarski, Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
  19. Aleksandra Więckowska, Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca „Victoria”
  20. Joanna Jadachowska, Szkoła Podstawowa nr 152 im. Marii Dąbrowskiej
  21. Maja Malczuk, Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
  22. Aleksandra Gajownik, Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów AK Gustaw i Harnaś
  23. Adrian Kwiatkowski, Prywatna Szkoła Podstawowa 114
  24. Olga Karwacka, Szkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusa
  25. Helena Skorupska, Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego
  26. Antoni Pal, Technikum Nr 7 w Zespole Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego
  27. Natalia Dunowska, Szkoła podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II
  28. Zuzanna Powierza, XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja
  29. Giulia Haskell, Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki
  30. Kalina Bożena Lesiak, Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza
  31. Gabriela Stańczak, Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
  32. Alicja Mroczek, Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  33. Alicja Durka, Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca „Victoria”
  34. Bruno Puchalski, Katolicka Szkoła Podstawowa nr 7
  35. Blanka Puchalska, Katolicka Szkoła Podstawowa nr 7
  36. Antonina Łagowska, Dom Kultury Stokłosy
  37. Beata Zamotsna, Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
  38. Emma Bednarska, Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego
  39. Hanna Rogala, Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
  40. Marcelina Witkowska, Szkoła Podstawowa nr 98
  41. Agata Misiak, LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza
  42. Kacper Podłowski, Szkoła Podstawowa nr 350 im. Armii Krajowej
  43. Milena Tober, Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  44. Felicja Krzywania, Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi
    im. Bohaterów Monte Cassino
  45. Wiktoria Owczarczyk, I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi
    im. Bolesława Limanowskiego
  46. Julia Kozieradzka, Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego
  47. Liliana Sowińska, LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi
    im. gen. J. Bema
  48. Klaudia Głowińska, Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
  49. Aniela Ciszek, Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego
  50. Milena Klimczak, Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego
  51. Aleksander Ślesicki, Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego
  52. Tomasz Kalisz, Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339. im. Raoula Wallenberga
  53. Magdalena Mucha, Katolicka Szkoła Podstawowa nr 7
  54. Anna Łyszkowska, Katolicka Szkoła Podstawowa nr 7
  55. Justyna Fliss, Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej
  56. Wiktoria Choręziak, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych
    im. Jana Siestrzyńskiego
  57. Jaśmina Kiełkowska, Szkoła Podstawowa nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego
  58. Zofia Kozak, Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi
    im. Janusza Korczaka
  59. Stefan Murawski, CLXII Liceum Ogólnokształcące
  60. Ewa Mitura, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
    Społecznego Towarzystwa Oświatowego
  61. Emilia Pęgier, Szkoła Podstawowa Nr 69
  62. Hanna Bakalarz, Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
  63. Izabela Małetka, CLXIII Liceum Ogólnokształcące
  64. Natalia Wójtowicz, Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego
  65. Oskar Moskalski, Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
  66. Barbara Kordalewska, Dom Kultury Stokłosy
  67. Zuzanna Gocel, Dom Kultury Stokłosy
  68. Martyna Bartosiak, Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
  69. Amelia Śmiech, XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
    im. Stefana Żeromskiego
  70. Natalia Banasiak, Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego
  71. Katarzyna Kołodziej, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
  72. Weronika Dobrowolska, CLXIII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
  73. Fabian Majchrzack- Guzik, Szkoła Podstawowa nr 350 im. Armii Krajowej
  74. Karina Demiańczuk, Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  75. Barbara Węgrzyn, Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów AK Gustaw i Harnaś
  76. Andrzej Bubenec, Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi
  77. Zofia Fienko, Katolicka Szkoła Podstawowa nr 7
  78. Jadwiga Miklaszewska, Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi
    im. Bohaterów Monte Cassino
  79. Marcin Dudkowski, Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego
  80. Tymoteusz Indyka, Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy
  81. Milena Szmagalska, Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika
  82. Karolina Miksa, Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi
  83. Natalia Szerszenowicz, Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
  84. Kuba Mulawa, Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
  85. Ola Dudkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej
  86. Mateusz Siebyła- Jaśkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej
  87. Maria Sobiech, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
  88. Natalia Budzińska, Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy w Warszawie
  89. Blanka Kopyt, Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339. im. Raoula Wallenberga
  90. Gabriela Toboła, Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza
  91. Emilia Toboła, Przedszkole Sióstr Loretanek/ Szkoła Podstawowa nr 298
    im. Jana Kasprowicza
  92. Maja Antoniak, XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
    im. Stefana Żeromskiego
  93. Maria Nikoleishvili, Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego
  94. Adriana Pilarska, VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
  95. Adrian Trafiałek, XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha
  96. Weronika Feldo, Szkoła Podstawowa nr 373

 

DYPLOMY dla nauczycieli:

Małgorzata Gwiazdowska, Szkoła Podstawowa nr 107
Anna Gozdek, Młodzieżowy Dom Kultury Ochota
Justyna Kotowicz, Katolicka Szkoła Podstawowa nr 7

 

Gratulujemy laureatom!
Zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej – TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koordynator: Magdalena Kostrzewa
Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej, ul. Jezuicka 4, pokój 105
e-mail: mkostrzewa@scek.pl, info@scek.pl, tel. 22 277 06 10

W Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej działa Galeria Brzozowa, która ma na celu promowanie twórczości dzieci i młodzieży. Zachęcamy do zorganizowania z nami pierwszej profesjonalnej wystawy. Informacja o Galerii Brzozowa.

 


Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu plastycznego “Promocja Talentów” 2020  w formie online. 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych “Promocja Talentów” 2020

 

 

 

Promocja Talentow kwadrat