Wznowienie zajęć z historii sztuki

Informujemy, że od poniedziałku 16 listopada zajęcia z historii sztuki z Panią Haliną Polak zostają wznowione w formie online, poprzez aplikację Microsoft Teams.

Warsztaty: od faraonów do Tycjana dla wszystkich uczestników (obu grup) będą odbywały się w poniedziałki w godzinach 16.00-18.15 oraz w czwartki w godzinach 15.15-17.30 (w poniedziałki i czwartki omawiany będzie nowy materiał).

Warsztaty: od Caravaggia do Kantora dla wszystkich uczestników (obu grup) będą odbywały się we wtorki w godzinach 16.00-18.15 oraz w czwartki w godzinach 18:00 -20.15 (we wtorki i czwartki omawiany będzie nowy materiał).

Granice sztuki będą odbywały się, zgodnie z harmonogramem, w piątki w godzinach 16.00-19.30.

Wszystkich uczestników zajęć Pani Haliny oraz osoby zapisane na listę rezerwową zapraszamy do dołączenia do grupy na Facebooku, gdzie publikowane będą linki do spotkań online.

Obecność na zajęciach online jest obowiązkowa, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc po ewentualnym wznowieniu zajęć stacjonarnych w SCEK.

Warsztaty historii sztuki dla młodzieży