Magia dźwięku w obrazie – pokaz filmu muzycznego i panel dyskusyjny

Zapraszamy na najbliższe spotkanie 5 lipca 2024.
Masz 15 -21 lat? Jesteś uczniem warszawskiej szkoły? Ta propozycja jest dla Ciebie.

Spotkania dla osób zainteresowanych wokalistyką w stylistyce: musicalowej, estradowej, tanecznej oraz dramatem muzycznym, czy sztuką aktorską, tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat kultowych musicali, gwiazd Broadwayu, obejrzeć fragmenty koncertów estradowych, spektakli muzycznych oraz operowych. 

W ramach Muzycznej Sceny Młodych w wybrane piątki o godz.15.00 odbywać się będą pokazy filmowe, a po nich panel dyskusyjny. W ramach cyklu przewidziane są także prezentacje młodych twórców muzyki młodzieżowej, czyli tak zwane Nowe Nurty.

Chęć udziału w projekcie prosimy zgłaszać za pośrednictwem formularza elektronicznego WYŚLJ ZGŁOSZENIE! Osoby, które zapiszą się otrzymają program pokazów drogą mailową.

TERMINY NAJBLIŻSZYCH SPOTAKAŃ:

  • 5 lipca 2024

Koordynacja merytoryczna i prowadzenie:

Urszula Napiórkowska – absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego ze specjalnością śpiew solowy Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Wokalistka i nauczyciel śpiewu, emisji głosu dykcji i impostacji. Od 15 lat jest twórcą Muzycznej Sceny Młodych w SCEK. Organizuje koncerty młodych muzyków, warsztaty wokalne, a przede wszystkim realizuje spektakle wokalno-aktorskie na scenie Teatru Staromiejskiego i Starej Prochowni SCEK. Skuteczny trener w przygotowaniu na studia artystyczne w Polsce i za granicą.
Kontakt: unapiorkowska@eduwarszawa.pl

Projekt finansowany z budżetu m.st. Warszawy. Ilość miejsc jest ograniczona. 


Pytania proszę kierować do Działu Organizacji SCEK:
Piotr Garczyński
pgarczynski@eduwarszawa.pl
☎️ 22 277 06 18