Przygotuj się do matury z języka polskiego: Edukacja polonistyczna w SCEK!

Z nami przygotujesz się do matury z języka polskiego. Zapraszamy na zajęcia Edukacji polonistycznej – sztukę interpretacji literatury, finansowane z budżetu m.st. Warszawy.

Warsztaty literackie oferują program sztuki czytania i interpretowania literatury w różnych kontekstach. Stanowią niezbędną pomoc i przygotowanie do nowej matury z języka polskiego i do olimpiady polonistycznej. Szczególnie po okresie epidemii, nauczaniu zdalnym i w obliczu lekturowych perturbacji. Jeszcze wszystkie zaległości mogą zostać nadrobione, program poszerzony i wzbogacony o nowe treści. Systematyczny udział w zajęciach gwarantuje powodzenie na egzaminach!

Terminy(zajęcia odbywają się w grupach):
poniedziałek, godz. 17.00-19.30
wtorek, godz. 16.00-19.30
piątek, godz. 16.00-19.30

Zajęcia odbywają się w pracowni literackiej SCEK (ul. Jezuicka 4, Stare Miasto).

Zapisy:
Pozaszkolne (pzo.edu.pl)

Wniosek pobrany z systemu rekrutacji należy wydrukować, podpisać i dostarczyć do SCEK w postaci skanu/zdjęcia (scek@eduwarszawa.pl) lub osobiście (od poniedziałku do piątku w godz. 9.30-16.30) do pokoju 105, Jezuicka 4.

Edukacja polonistyczna – sztuka interpretacji literatury to zajęcia niezbędne dla każdego młodego humanisty, rozbudzają zainteresowania, uczą bezinteresownej fascynacji estetycznej i filozoficznej, stanowią nieodzowną pomoc dla maturzystów, olimpijczyków, poszerzają erudycję i wyrównują braki, przezwyciężają schematyzm programów szkolnych. Program stale modyfikowany i dostosowany do oczekiwań i możliwości uczestników. Zajęcia prowadzi Konstanty Pieńkosz, polonista z wieloletnim doświadczeniem.

Więcej informacji:
Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 – Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej (scek.pl)

scek@eduwarszawa.pl
22 277 06 18
22 277 06 10