Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK

Scena Młodych to projekt przeznaczony dla dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych, pracujących w szkołach i domach kultury. W ramach projektu można odbyć próbę generalną i zagrać spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK.
Koordynatorka cyklu Bożena Robakowska służy swoim wieloletnim doświadczeniem i wsparciem. A dla zainteresowanych grup przeprowadzi również warsztaty aktorskie i reżyserskie czy też konsultacje dotyczące pomysłów na spektakl.
Scena Młodych to znakomita forma kontaktu z publicznością, a dla młodych aktorów i aktorek szansa na zagranie w przestrzeni teatralnej.

  • Scena Młodych odbywa się we wtorkowe popołudnia w Starej Prochowni SCEK.
  • Spektakle odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa przy udziale publiczności zajmującej nie więcej niż połowę dostępnych miejsc siedzących.
  • Na każdy ze spektakli obowiązuje rezerwacja miejsc lub imienna lista gości.
  • Udział w projekcie jest bezpłatny zarówno dla grup występujących na scenie, jak i dla publiczności (spektakle wystawiane w ramach cyklu „Scena Młodych” nie są biletowane).

Brak miejsc. Zapisy na rok szkolny 2024/2025 rozpoczną się we wrześniu 2024 r. 

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Działem Organizacji SCEK, pod numerem: 22 277 06 12 lub drogą elektroniczną, na adres: scek@eduwarszawa.pl