Warsztaty aktorskie Bożena Robakowska

Możliwość konsultacji telefonicznej lub osobistej w siedzibie SCEK: czwartek w godz. 14.00-15.00.
Numer telefonu do pokoju nauczycielskiego: 22 277 06 13.

Warsztaty odbywają się trybem roku szkolnego.
Zapraszamy do zapisów. Szczegóły rekrutacji – kliknij tutaj 

Sztuka aktorska

Rozkochaj się w teatrze

Czwartek,15.00-18.45
SCEK, ul. Jezuicka 4, sala 303

Wiek uczestników: 16-21 lat

Laboratorium sztuki aktorskiej to zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy pragną spełnić swoje marzenia i dostać się na wydział aktorski lub wokalno-aktorski. Zajęcia mają formę indywidualną. Każdy z uczestników będzie miał szansę wybrać z moją pomocą teksty kultury, obowiązujące na egzaminie, a potem rzetelnie je przygotować. Praca nad dykcją, impostacją głosu, postawą sceniczną będzie nieodzownym elementem naszego kształcenia.

Spróbuj spełnić swoje marzenia i zapisz się na zajęcia, które również poszerzą twoje horyzonty i nauczą Cię uczestniczyć w cudownej dziedzinie, jaką jest sztuka.

Więcej informacji: 22 277 06 18.

Bożena Robakowska prowadzi również Grupę twórczą Malkontenci, a także koordynuje projekty Scena Młodych i Scena Literacko-Muzyczna.

W ofercie zajęć teatralnych mamy także:
Warsztaty teatralne z Tomaszem Daszczukiem
Laboratorium projektów teatralnych z Tomaszem Daszczukiem
Warsztaty aktorskie ze Stanisławem Dembskim

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa)

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla uczestników indywidualnych, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

Prowadzący

Bożena Robakowska

Aktorka, nauczyciel SCEK. Równolegle z zawodem aktorskim zajmuję się edukacją teatralną w SCEK. Wieloletnie doświadczenie, miłość do młodzieży oraz ogromna pasja pozwalają mi osiągać spektakularne sukcesy. Wielu moich uczniów spełnia swoje marzenia i dostaje się na studia aktorskie i wokalno-aktorskie i zasila poczet aktorów polskich, z czego jestem ogromnie dumna. Wielu też, poprzez różnego typy zajęcia, które prowadzę w SCEK, ma możliwość obcowania ze sztuką i rozwijania swoich zainteresowań. W grupie rówieśniczej pod moją opieką ma szanse spełniać swoje marzenia. Uczyć się aktorstwa, reżyserować spektakl, pisać własne teksty, tworzyć scenografię, a tym samym uczestniczyć w kulturze. Być nie tylko odbiorcą, ale i twórcą. Kontakt: brobakowska@eduwarszawa.pl Termin konsultacji: czwartek godz.14.00-15.00