Warsztaty teatralne Bożena Robakowska

Laboratorium sztuki aktorskiej

Rozkochaj się w teatrze

Czwartek,15.00-18.45
Stara Prochownia SCEK, ul. Boleść 2

Wiek uczestników: 16-21 lat

Laboratorium sztuki aktorskiej to zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy pragną spełnić swoje marzenia i dostać się na wydział aktorski lub wokalno-aktorski. Zajęcia mają formę indywidualną. Każdy z uczestników będzie miał szansę wybrać z moją pomocą teksty kultury, obowiązujące na egzaminie, a potem rzetelnie je przygotować. Praca nad dykcją, impostacją głosu, postawą sceniczną będzie nieodzownym elementem naszego kształcenia.

Spróbuj spełnić swoje marzenia i zapisz się na zajęcia, które również poszerzą twoje horyzonty i nauczą Cię uczestniczyć w cudownej dziedzinie, jaką jest sztuka.

Komplet osób. Zapisy na listę rezerwową: info@scek.pl

Bożena Robakowska prowadzi również Grupę twórczą Malkontenci, a także koordynuje projekty Scena Młodych i Scena Literacko-Muzyczna.

(Zajęcia finansowane są przez Miasto Stołeczne Warszawa)

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami, dotyczącymi oferty zajęć dla uczestników indywidualnych, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych warsztatów. Dziękujemy!

ANKIETA

Prowadzący

Bożena Robakowska

Aktorka, nauczyciel SCEK. Równolegle z zawodem aktorskim zajmuję się edukacją teatralną w SCEK. Wieloletnie doświadczenie, miłość do młodzieży oraz ogromna pasja pozwalają mi osiągać spektakularne sukcesy. Wielu moich uczniów spełnia swoje marzenia i dostaje się na studia aktorskie i wokalno-aktorskie i zasila poczet aktorów polskich, z czego jestem ogromnie dumna. Wielu też, poprzez różnego typy zajęcia, które prowadzę w SCEK, ma możliwość obcowania ze sztuką i rozwijania swoich zainteresowań. W grupie rówieśniczej pod moją opieką ma szanse spełniać swoje marzenia. Uczyć się aktorstwa, reżyserować spektakl, pisać własne teksty, tworzyć scenografię, a tym samym uczestniczyć w kulturze. Być nie tylko odbiorcą, ale i twórcą. Kontakt: brobakowska@scek.pl