Luty 2024
01 czw
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4
17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4
18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
02 pt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
08:30 - 10:45 | Warsztaty animacji poklatkowej | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 11:00 | Warsztaty teatralne Teatr i ja | SCEK | Jezuicka 4
10:30 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 15:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 19:00 | Malarstwo i rysunek | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:30 | Grupa twórcza | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:30 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
03 sb
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
04 ndz
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
05 pn
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Pokaz edukacyjny filmu “Akademia Pana Kleksa” |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4
16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4
18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
06 wt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Wolne terminy warsztatów muzycznych – Muzyczni Odkrywcy |
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2
16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2
07 śr
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Wolne terminy Poranków Muzycznych |
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
08 czw
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
Skok przez płot | Wystawa obrazów w technice cyfrowej Martyny Bartosiak |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Pokaz filmów z finału FOSA 2024 |
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4
17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4
18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
09 pt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
08:30 - 10:45 | Warsztaty animacji poklatkowej | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 11:00 | Warsztaty teatralne Teatr i ja | SCEK | Jezuicka 4
10:30 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 15:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 19:00 | Malarstwo i rysunek | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:30 | Grupa twórcza | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:30 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
10 sb
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
11 ndz
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
12 pn
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4
16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4
18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
13 wt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Pokaz edukacyjny filmu “Powstaniec 1863” |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2
16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2
14 śr
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Cosinus w Krainie Czarów | Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus Young |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15 czw
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Cosinus w Krainie Czarów | Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus Young |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4
17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4
18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
16 pt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Cosinus w Krainie Czarów | Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus Young |
Wernisaż wystawy “Cosinus w Krainie Czarów” |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
08:30 - 10:45 | Warsztaty animacji poklatkowej | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 11:00 | Warsztaty teatralne Teatr i ja | SCEK | Jezuicka 4
10:30 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 15:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 19:00 | Malarstwo i rysunek | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:30 | Grupa twórcza | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:30 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
17 sb
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Cosinus w Krainie Czarów | Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus Young |
Wernisaż wystawy “Cosinus w Krainie Czarów” |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
18 ndz
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Cosinus w Krainie Czarów | Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus Young |
Wernisaż wystawy “Cosinus w Krainie Czarów” |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
19 pn
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Cosinus w Krainie Czarów | Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus Young |
Wernisaż wystawy “Cosinus w Krainie Czarów” |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4
16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4
18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
20 wt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Cosinus w Krainie Czarów | Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus Young |
Wernisaż wystawy “Cosinus w Krainie Czarów” |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2
16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2
21 śr
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Cosinus w Krainie Czarów | Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus Young |
Wernisaż wystawy “Cosinus w Krainie Czarów” |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
22 czw
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Cosinus w Krainie Czarów | Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus Young |
Wernisaż wystawy “Cosinus w Krainie Czarów” |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4
17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4
18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
23 pt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Cosinus w Krainie Czarów | Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus Young |
Wernisaż wystawy “Cosinus w Krainie Czarów” |
Warszawski Festiwal Teatralny Młodych 2024 |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
08:30 - 10:45 | Warsztaty animacji poklatkowej | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 11:00 | Warsztaty teatralne Teatr i ja | SCEK | Jezuicka 4
10:30 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 15:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 19:00 | Malarstwo i rysunek | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:30 | Grupa twórcza | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:30 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
24 sb
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Cosinus w Krainie Czarów | Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus Young |
Wernisaż wystawy “Cosinus w Krainie Czarów” |
Warszawski Festiwal Teatralny Młodych 2024 |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
25 ndz
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Cosinus w Krainie Czarów | Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus Young |
Wernisaż wystawy “Cosinus w Krainie Czarów” |
Warszawski Festiwal Teatralny Młodych 2024 |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
26 pn
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Cosinus w Krainie Czarów | Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus Young |
Wernisaż wystawy “Cosinus w Krainie Czarów” |
Warszawski Festiwal Teatralny Młodych 2024 |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
“Bieta” – premiera książki i spotkanie autorskie |
09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4
16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4
18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
27 wt
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Cosinus w Krainie Czarów | Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus Young |
Wernisaż wystawy “Cosinus w Krainie Czarów” |
Warszawski Festiwal Teatralny Młodych 2024 |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4
09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4
15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2
16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2
28 śr
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Cosinus w Krainie Czarów | Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus Young |
Wernisaż wystawy “Cosinus w Krainie Czarów” |
Warszawski Festiwal Teatralny Młodych 2024 |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
29 czw
Od 14.30 | Magia dźwięku w obrazie – Muzyczna Scena Młodych | sala 112 | Jezuicka 4
Letnia Akademia Dziennikarstwa |
Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej edycja XIII |
NIECH ŻYJE SZAL | Wystawa prac Justyny Zawadzkiej |
Cosinus w Krainie Czarów | Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus Young |
Wernisaż wystawy “Cosinus w Krainie Czarów” |
Warszawski Festiwal Teatralny Młodych 2024 |
Wystawa Prac Młodych Plastyków | Program ZDOLNI Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci |
Earth | Wystawa fotografii Kataríny Cabaly |
Turniej Jednego Wiersza | Scena Studyjna s.303 | ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2
9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4
9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4
10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4
14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4
14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4
15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2
16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4
16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2
16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2
17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4
17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4
18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4