<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>

Październik 2018

01 pn

02 wt

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

13:00 - 20:00 | STAN RZECZYWISTY – Obnażenie | Galeria Stara Prochownia | ul. Boleść 2

13:00 - 20:00 | Lekcja w Galerii – wystawa prac uczestników |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

04 czw

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

13:00 - 20:00 | STAN RZECZYWISTY – Obnażenie | Galeria Stara Prochownia | ul. Boleść 2

13:00 - 20:00 | Lekcja w Galerii – wystawa prac uczestników |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

08 pn

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

13:00 - 20:00 | STAN RZECZYWISTY – Obnażenie | Galeria Stara Prochownia | ul. Boleść 2

13:00 - 20:00 | Lekcja w Galerii – wystawa prac uczestników |

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09 wt

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

13:00 - 20:00 | STAN RZECZYWISTY – Obnażenie | Galeria Stara Prochownia | ul. Boleść 2

13:00 - 20:00 | Lekcja w Galerii – wystawa prac uczestników |

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

10 śr

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Kurs Jaka Nowoczesność. Rekrutacja |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

13:00 - 20:00 | STAN RZECZYWISTY – Obnażenie | Galeria Stara Prochownia | ul. Boleść 2

13:00 - 20:00 | Lekcja w Galerii – wystawa prac uczestników |

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

11 czw

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Kurs Jaka Nowoczesność. Rekrutacja |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

13:00 - 20:00 | STAN RZECZYWISTY – Obnażenie | Galeria Stara Prochownia | ul. Boleść 2

13:00 - 20:00 | Lekcja w Galerii – wystawa prac uczestników |

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

12 pt

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Kurs Jaka Nowoczesność. Rekrutacja |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

13:00 - 20:00 | STAN RZECZYWISTY – Obnażenie | Galeria Stara Prochownia | ul. Boleść 2

13:00 - 20:00 | Lekcja w Galerii – wystawa prac uczestników |

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

08:30 - 10:45 | Warsztaty animacji poklatkowej | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 11:00 | Warsztaty teatralne Teatr i ja | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:30 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14:00 - 15:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 19:00 | Malarstwo i rysunek | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:30 | Grupa twórcza | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:30 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Granice sztuki | SCEK | Jezuicka 4

15 pn

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Kurs Jaka Nowoczesność. Rekrutacja |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

13:00 - 20:00 | STAN RZECZYWISTY – Obnażenie | Galeria Stara Prochownia | ul. Boleść 2

13:00 - 20:00 | Lekcja w Galerii – wystawa prac uczestników |

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16 wt

Janusz Przybylski – Olej, gwasze, pastele |

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Kurs Jaka Nowoczesność. Rekrutacja |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

13:00 - 20:00 | Lekcja w Galerii – wystawa prac uczestników |

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17 śr

Janusz Przybylski – Olej, gwasze, pastele |

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Kurs Jaka Nowoczesność. Rekrutacja |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

13:00 - 20:00 | Lekcja w Galerii – wystawa prac uczestników |

Od 14:30 | Pokaz edukacyjny filmu „JESZCZE DZIEŃ ŻYCIA” | Kino Atlantic | ul. Chmielna 33, 00-021 Warszawa

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

18 czw

Janusz Przybylski – Olej, gwasze, pastele |

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Kurs Jaka Nowoczesność. Rekrutacja |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

13:00 - 20:00 | Lekcja w Galerii – wystawa prac uczestników |

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

19 pt

Janusz Przybylski – Olej, gwasze, pastele |

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Kurs Jaka Nowoczesność. Rekrutacja |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

13:00 - 20:00 | Lekcja w Galerii – wystawa prac uczestników |

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

08:30 - 10:45 | Warsztaty animacji poklatkowej | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 11:00 | Warsztaty teatralne Teatr i ja | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:30 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14:00 - 15:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 19:00 | Malarstwo i rysunek | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:30 | Grupa twórcza | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:30 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Granice sztuki | SCEK | Jezuicka 4

22 pn

Janusz Przybylski – Olej, gwasze, pastele |

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Kurs Jaka Nowoczesność. Rekrutacja |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

23 wt

Janusz Przybylski – Olej, gwasze, pastele |

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Kurs Jaka Nowoczesność. Rekrutacja |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

24 śr

Janusz Przybylski – Olej, gwasze, pastele |

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Kurs Jaka Nowoczesność. Rekrutacja |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

25 czw

Janusz Przybylski – Olej, gwasze, pastele |

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Kurs Jaka Nowoczesność. Rekrutacja |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

29 pn

Janusz Przybylski – Olej, gwasze, pastele |

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Kurs Jaka Nowoczesność. Rekrutacja |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

30 wt

Janusz Przybylski – Olej, gwasze, pastele |

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Kurs Jaka Nowoczesność. Rekrutacja |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

31 śr

Janusz Przybylski – Olej, gwasze, pastele |

Warsztaty historyczne dla młodzieży |

Projektowanie przestrzenne dla młodzieży |

Warsztaty literackie dla młodzieży |

Grafika komputerowa dla młodzieży |

Kurs Jaka Nowoczesność. Rekrutacja |

Turniej Jednego Wiersza – Jesień 2018 |

15:30 - 18:45 | Warsztaty Batiku – Ostatnie wolne miejsca! | Pracownia Batiku | Jezuicka 4

16:30 - 19.30 | Młodzieżowe Warsztaty Performatywne | 226 | Jezuicka 4

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>