<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>

Marzec 2017

02 czw

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

„Się Zwierzę” czyli wystawa prac Kaliny Paszyńskiej | Galeria Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

Wystawa prac Młodych Plastyków – stypendystów Programu Pomocy Wybitnie Zdolnych Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa Aktywności Twórczej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

11:15 - 13:30 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 20:15 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:30 | Warsztat muzyczny | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od Faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Laboratorium filmu | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:30 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

06 pn

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wystawa prac Młodych Plastyków – stypendystów Programu Pomocy Wybitnie Zdolnych Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:30 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

09:30 - 12:00 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

10:30 - 13:00 | Grupa Aktywności Twórczej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty Fotograficzne gr. 1 | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od Faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:00 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 21:00 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

08 śr

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wystawa prac Młodych Plastyków – stypendystów Programu Pomocy Wybitnie Zdolnych Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

09:00 - 12:00 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:00 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

14:00 - 17:00 | Warsztat wokalny – śpiew klasyczny | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium Projektowania Wnętrz | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 19:00 | Laboratorium Projektów Graficznych | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 20:00 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:45 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Laboratorium Literackie – Twórczość w działaniu | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 18:00 | Laboratorium Sztuki Nowoczesnej | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:15 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09 czw

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wystawa prac Młodych Plastyków – stypendystów Programu Pomocy Wybitnie Zdolnych Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa Aktywności Twórczej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

11:15 - 13:30 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 20:15 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:30 | Warsztat muzyczny | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od Faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Laboratorium filmu | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:30 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

13 pn

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wystawa prac Młodych Plastyków – stypendystów Programu Pomocy Wybitnie Zdolnych Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Wystawa malarstwa Marii Waliszewskiej-Bendek „Powracające pejzaże” | Galeria Stara Prochownia | Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:30 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

09:30 - 12:00 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

10:30 - 13:00 | Grupa Aktywności Twórczej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty Fotograficzne gr. 1 | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od Faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:00 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 21:00 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14 wt

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wystawa prac Młodych Plastyków – stypendystów Programu Pomocy Wybitnie Zdolnych Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Wystawa malarstwa Marii Waliszewskiej-Bendek „Powracające pejzaże” | Galeria Stara Prochownia | Boleść 2

09:00 - 11:15 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

10:00 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

13:00 - 14:30 | Warsztat wokalny – śpiew klasyczny | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 20:00 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 18:30 | Warsztaty Literackie – Teksty i konteksty | SCEK | Jezuicka 4

16:15 - 18:45 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:30 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

17:30 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

15 śr

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wystawa prac Młodych Plastyków – stypendystów Programu Pomocy Wybitnie Zdolnych Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Wystawa malarstwa Marii Waliszewskiej-Bendek „Powracające pejzaże” | Galeria Stara Prochownia | Boleść 2

09:00 - 12:00 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:00 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

14:00 - 17:00 | Warsztat wokalny – śpiew klasyczny | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium Projektowania Wnętrz | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 19:00 | Laboratorium Projektów Graficznych | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 20:00 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:45 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Laboratorium Literackie – Twórczość w działaniu | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 18:00 | Laboratorium Sztuki Nowoczesnej | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:15 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16 czw

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wystawa prac Młodych Plastyków – stypendystów Programu Pomocy Wybitnie Zdolnych Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Wystawa malarstwa Marii Waliszewskiej-Bendek „Powracające pejzaże” | Galeria Stara Prochownia | Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa Aktywności Twórczej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

11:15 - 13:30 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 20:15 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:30 | Warsztat muzyczny | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od Faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Laboratorium filmu | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:30 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

20 pn

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Wystawa malarstwa Marii Waliszewskiej-Bendek „Powracające pejzaże” | Galeria Stara Prochownia | Boleść 2

9:15 - 14:00 | 40. Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka” – przesłuchania finałowe | Scena Stara Prochownia | Boleść 2

18:00 - 19:00 | Scena Literacko-Muzyczna | Muzyczna Scena Kameralna | ul. Jezuicka 4 (wejście od ulicy Brzozowej), 00-281 Warszawa

09:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:30 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

09:30 - 12:00 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

10:30 - 13:00 | Grupa Aktywności Twórczej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty Fotograficzne gr. 1 | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od Faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:00 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 21:00 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

21 wt

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Wystawa malarstwa Marii Waliszewskiej-Bendek „Powracające pejzaże” | Galeria Stara Prochownia | Boleść 2

9:15 - 14:00 | 40. Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka” – przesłuchania finałowe | Scena Stara Prochownia | Boleść 2

09:00 - 11:15 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

10:00 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

13:00 - 14:30 | Warsztat wokalny – śpiew klasyczny | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 20:00 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 18:30 | Warsztaty Literackie – Teksty i konteksty | SCEK | Jezuicka 4

16:15 - 18:45 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:30 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

17:30 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

22 śr

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Wystawa malarstwa Marii Waliszewskiej-Bendek „Powracające pejzaże” | Galeria Stara Prochownia | Boleść 2

9:15 - 14:00 | 40. Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka” – przesłuchania finałowe | Scena Stara Prochownia | Boleść 2

09:00 - 12:00 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:00 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

14:00 - 17:00 | Warsztat wokalny – śpiew klasyczny | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium Projektowania Wnętrz | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 19:00 | Laboratorium Projektów Graficznych | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 20:00 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:45 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Laboratorium Literackie – Twórczość w działaniu | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 18:00 | Laboratorium Sztuki Nowoczesnej | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:15 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

23 czw

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wystawa batików uczestników zajęć SCEK | SCEK | ul. Jezuicka 4

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Wystawa malarstwa Marii Waliszewskiej-Bendek „Powracające pejzaże” | Galeria Stara Prochownia | Boleść 2

Wystawa malarstwa Joanny Wyrostkiewicz „Portret” | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

9:15 - 14:00 | 40. Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka” – przesłuchania finałowe | Scena Stara Prochownia | Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa Aktywności Twórczej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

11:15 - 13:30 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 20:15 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:30 | Warsztat muzyczny | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od Faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Laboratorium filmu | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:30 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

27 pn

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wystawa batików uczestników zajęć SCEK | SCEK | ul. Jezuicka 4

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Wystawa malarstwa Marii Waliszewskiej-Bendek „Powracające pejzaże” | Galeria Stara Prochownia | Boleść 2

Wystawa malarstwa Joanny Wyrostkiewicz „Portret” | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

9:15 - 14:00 | 40. Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka” – przesłuchania finałowe | Scena Stara Prochownia | Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:30 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

09:30 - 12:00 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

10:30 - 13:00 | Grupa Aktywności Twórczej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty Fotograficzne gr. 1 | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od Faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:00 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 21:00 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

28 wt

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wystawa batików uczestników zajęć SCEK | SCEK | ul. Jezuicka 4

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Wystawa malarstwa Marii Waliszewskiej-Bendek „Powracające pejzaże” | Galeria Stara Prochownia | Boleść 2

Wystawa malarstwa Joanny Wyrostkiewicz „Portret” | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

9:15 - 14:00 | 40. Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka” – przesłuchania finałowe | Scena Stara Prochownia | Boleść 2

09:00 - 11:15 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

10:00 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

13:00 - 14:30 | Warsztat wokalny – śpiew klasyczny | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 20:00 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 18:30 | Warsztaty Literackie – Teksty i konteksty | SCEK | Jezuicka 4

16:15 - 18:45 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:30 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

17:30 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

29 śr

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wystawa batików uczestników zajęć SCEK | SCEK | ul. Jezuicka 4

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Wystawa malarstwa Marii Waliszewskiej-Bendek „Powracające pejzaże” | Galeria Stara Prochownia | Boleść 2

Wystawa malarstwa Joanny Wyrostkiewicz „Portret” | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

9:15 - 14:00 | 40. Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka” – przesłuchania finałowe | Scena Stara Prochownia | Boleść 2

09:00 - 12:00 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:00 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

14:00 - 17:00 | Warsztat wokalny – śpiew klasyczny | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium Projektowania Wnętrz | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 19:00 | Laboratorium Projektów Graficznych | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 20:00 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:45 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Laboratorium Literackie – Twórczość w działaniu | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 18:00 | Laboratorium Sztuki Nowoczesnej | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:15 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

30 czw

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wystawa batików uczestników zajęć SCEK | SCEK | ul. Jezuicka 4

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Wystawa malarstwa Marii Waliszewskiej-Bendek „Powracające pejzaże” | Galeria Stara Prochownia | Boleść 2

Wystawa malarstwa Joanny Wyrostkiewicz „Portret” | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

9:15 - 14:00 | 40. Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka” – przesłuchania finałowe | Scena Stara Prochownia | Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa Aktywności Twórczej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

11:15 - 13:30 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 20:15 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:30 | Warsztat muzyczny | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od Faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Laboratorium filmu | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:30 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

31 pt

Katarzyna Nowak-Zagórska- wystawa malarstwa pt.: „Ładne obrazy” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Wystawa batików uczestników zajęć SCEK | SCEK | ul. Jezuicka 4

Nagroda dla Chóru CAMERATA VARSOVIA |

Wystawa Krzysztofa Porzeżyńskiego „Wenecja – między jawą a snem” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Wystawa malarstwa Marii Waliszewskiej-Bendek „Powracające pejzaże” | Galeria Stara Prochownia | Boleść 2

Wystawa malarstwa Joanny Wyrostkiewicz „Portret” | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

9:15 - 14:00 | 40. Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka” – przesłuchania finałowe | Scena Stara Prochownia | Boleść 2

16:30 - 18:00 | Finał konkursu „Warszawa – Moje Miasto 2017” |

09:30 - 12:00 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

09:30 - 11:45 | Poranki Muzyczne – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

09:30 - 12:00 | Warsztaty Teatralne – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

09:30 - 12:00 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztat z piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 19:45 | Laboratorium Projektów Teatralnych | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4

17:30 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | SCEK | Jezuicka 4

<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>