<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>

Czerwiec 2017

01 czw

Edycja 2017 zakończona | Stara Prochownia | ul. Boleść 2

Wystawa prac grupy Artemisja pt.: „Odnaleźć Afrykę…” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Projekt Kulturalni Edukatorzy |

18:00 - 20:00 | Janusz Dziurawiec „Świat Mój Widzę Obrazami” | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

18:00 - 20:00 | Wystawa malarstwa Marzeny Tauer-Koneckiej „OGRÓD KAMIEŃ WIEŚ” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Od 19:00 | Wystawa prac Michała Moląga „Portrety” | Galeria Stara Prochownia | ul. Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa Aktywności Twórczej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

11:15 - 13:30 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 20:15 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:30 | Warsztat muzyczny | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od Faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Laboratorium filmu | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:30 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

05 pn

Edycja 2017 zakończona | Stara Prochownia | ul. Boleść 2

Wystawa prac grupy Artemisja pt.: „Odnaleźć Afrykę…” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Projekt Kulturalni Edukatorzy |

18:00 - 20:00 | Janusz Dziurawiec „Świat Mój Widzę Obrazami” | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

Od 18:00 | Projekt wokalno-aktorski pt.: „Bal na Gnojnej” | Scena Stara Prochownia SCEK | ul. Boleść 2

18:00 - 20:00 | Wystawa malarstwa Marzeny Tauer-Koneckiej „OGRÓD KAMIEŃ WIEŚ” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Od 19:00 | Wystawa prac Michała Moląga „Portrety” | Galeria Stara Prochownia | ul. Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:30 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

09:30 - 12:00 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

10:30 - 13:00 | Grupa Aktywności Twórczej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty Fotograficzne gr. 1 | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od Faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:00 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 21:00 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

06 wt

Edycja 2017 zakończona | Stara Prochownia | ul. Boleść 2

Wystawa prac grupy Artemisja pt.: „Odnaleźć Afrykę…” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Projekt Kulturalni Edukatorzy |

18:00 - 20:00 | Janusz Dziurawiec „Świat Mój Widzę Obrazami” | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

Od 18:00 | Projekt wokalno-aktorski pt.: „Bal na Gnojnej” | Scena Stara Prochownia SCEK | ul. Boleść 2

18:00 - 20:00 | Wystawa malarstwa Marzeny Tauer-Koneckiej „OGRÓD KAMIEŃ WIEŚ” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Od 19:00 | Wystawa prac Michała Moląga „Portrety” | Galeria Stara Prochownia | ul. Boleść 2

09:00 - 11:15 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

10:00 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

13:00 - 14:30 | Warsztat wokalny – śpiew klasyczny | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 20:00 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 18:30 | Warsztaty Literackie – Teksty i konteksty | SCEK | Jezuicka 4

16:15 - 18:45 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:30 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

17:30 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

07 śr

Edycja 2017 zakończona | Stara Prochownia | ul. Boleść 2

Wystawa prac grupy Artemisja pt.: „Odnaleźć Afrykę…” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Projekt Kulturalni Edukatorzy |

18:00 - 20:00 | Janusz Dziurawiec „Świat Mój Widzę Obrazami” | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

18:00 - 20:00 | Wystawa malarstwa Marzeny Tauer-Koneckiej „OGRÓD KAMIEŃ WIEŚ” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

Od 19:00 | Wystawa prac Michała Moląga „Portrety” | Galeria Stara Prochownia | ul. Boleść 2

09:00 - 12:00 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:00 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

14:00 - 17:00 | Warsztat wokalny – śpiew klasyczny | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium Projektowania Wnętrz | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 19:00 | Laboratorium Projektów Graficznych | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 20:00 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:45 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Laboratorium Literackie – Twórczość w działaniu | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 18:00 | Laboratorium Sztuki Nowoczesnej | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:15 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

08 czw

Wystawa prac grupy Artemisja pt.: „Odnaleźć Afrykę…” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Projekt Kulturalni Edukatorzy |

18:00 - 20:00 | Janusz Dziurawiec „Świat Mój Widzę Obrazami” | Galeria Abakus | ul. Jezuicka 4

18:00 - 20:00 | Wystawa malarstwa Marzeny Tauer-Koneckiej „OGRÓD KAMIEŃ WIEŚ” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

19:00 - 20:00 | SEND HELP. Ratujemy świat. |

Od 19:00 | Wystawa prac Michała Moląga „Portrety” | Galeria Stara Prochownia | ul. Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa Aktywności Twórczej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

11:15 - 13:30 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 20:15 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:30 | Warsztat muzyczny | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od Faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Laboratorium filmu | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:30 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

12 pn

Wystawa prac grupy Artemisja pt.: „Odnaleźć Afrykę…” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Projekt Kulturalni Edukatorzy |

18:00 - 20:00 | Wystawa malarstwa Marzeny Tauer-Koneckiej „OGRÓD KAMIEŃ WIEŚ” | Galeria Brzozowa | ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)

09:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:30 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

09:30 - 12:00 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

10:30 - 13:00 | Grupa Aktywności Twórczej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty Fotograficzne gr. 1 | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od Faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:00 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 21:00 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19 pn

Wystawa prac grupy Artemisja pt.: „Odnaleźć Afrykę…” | Galeria Kazamaty | ul. Boleść 2

Projekt Kulturalni Edukatorzy |

09:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:30 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

09:30 - 12:00 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

10:30 - 13:00 | Grupa Aktywności Twórczej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty Fotograficzne gr. 1 | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od Faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:00 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 21:00 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

26 pn

Oferta wakacyjna SCEK |

Projekt Kulturalni Edukatorzy |

Wakacyjne warsztaty artystyczne dla młodzieży |

10:00 - 13:30 | Letnia Akademia Filozofii 2017 | Scena Muzyczna, Piwnice Staromiejskie (wejście od ulicy Brzozowej) | 00-281 Warszawa, ul. Jezuicka 4

18:00 - 20:00 | Lan Vy Nguyễn – Allen Wołowski – Nhật Anh Nguyễn – wystawa młodych artystów | Galeria Brzozowa |

09:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:30 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

09:30 - 12:00 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

10:30 - 13:00 | Grupa Aktywności Twórczej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium teatralne | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty Fotograficzne gr. 1 | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od Faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:00 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 21:00 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

28 śr

Oferta wakacyjna SCEK |

Projekt Kulturalni Edukatorzy |

Wakacyjne warsztaty artystyczne dla młodzieży |

10:00 - 13:30 | Letnia Akademia Filozofii 2017 | Scena Muzyczna, Piwnice Staromiejskie (wejście od ulicy Brzozowej) | 00-281 Warszawa, ul. Jezuicka 4

18:00 - 20:00 | Lan Vy Nguyễn – Allen Wołowski – Nhật Anh Nguyễn – wystawa młodych artystów | Galeria Brzozowa |

09:00 - 12:00 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:00 - 12:45 | Lekcja w Galerii – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

14:00 - 17:00 | Warsztat wokalny – śpiew klasyczny | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium Projektowania Wnętrz | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 19:00 | Laboratorium Projektów Graficznych | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 20:00 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:45 - 18:30 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Laboratorium Literackie – Twórczość w działaniu | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 18:00 | Laboratorium Sztuki Nowoczesnej | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:15 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

29 czw

Oferta wakacyjna SCEK |

Projekt Kulturalni Edukatorzy |

Wakacyjne warsztaty artystyczne dla młodzieży |

10:00 - 13:30 | Letnia Akademia Filozofii 2017 | Scena Muzyczna, Piwnice Staromiejskie (wejście od ulicy Brzozowej) | 00-281 Warszawa, ul. Jezuicka 4

18:00 - 20:00 | Lan Vy Nguyễn – Allen Wołowski – Nhật Anh Nguyễn – wystawa młodych artystów | Galeria Brzozowa |

09:30 - 12:45 | Lekcja w Kinie – zajęcia dla grup zorganizowanych | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w Galerii | Galeria Abakus | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa Aktywności Twórczej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

11:15 - 13:30 | Lekcja w Teatrze – zajęcia dla grup zorganizowanych | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 20:15 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:30 | Warsztat muzyczny | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Warsztat musicalowy i piosenka aktorska | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od Faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Laboratorium filmu | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:30 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>