<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>

Sierpień 2021

02 pn

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

wystawa pokonkursowa online |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2021/2022 |

Galeria Stara Prochownia – remont |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

PROSTO NEBEŁYCI – wystawa pokonkursowa |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Rekrutacja na zajęcia w SCEK w roku szkolnym 2021/2022! |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

03 wt

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

wystawa pokonkursowa online |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2021/2022 |

Galeria Stara Prochownia – remont |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

PROSTO NEBEŁYCI – wystawa pokonkursowa |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Rekrutacja na zajęcia w SCEK w roku szkolnym 2021/2022! |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

05 czw

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

wystawa pokonkursowa online |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2021/2022 |

Galeria Stara Prochownia – remont |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

PROSTO NEBEŁYCI – wystawa pokonkursowa |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Rekrutacja na zajęcia w SCEK w roku szkolnym 2021/2022! |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

09 pn

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

wystawa pokonkursowa online |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2021/2022 |

Galeria Stara Prochownia – remont |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

PROSTO NEBEŁYCI – wystawa pokonkursowa |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Rekrutacja na zajęcia w SCEK w roku szkolnym 2021/2022! |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10 wt

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

wystawa pokonkursowa online |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2021/2022 |

Galeria Stara Prochownia – remont |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

PROSTO NEBEŁYCI – wystawa pokonkursowa |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Rekrutacja na zajęcia w SCEK w roku szkolnym 2021/2022! |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

12 czw

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

wystawa pokonkursowa online |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2021/2022 |

Galeria Stara Prochownia – remont |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

PROSTO NEBEŁYCI – wystawa pokonkursowa |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Rekrutacja na zajęcia w SCEK w roku szkolnym 2021/2022! |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16 pn

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

wystawa pokonkursowa online |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2021/2022 |

Galeria Stara Prochownia – remont |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

PROSTO NEBEŁYCI – wystawa pokonkursowa |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Rekrutacja na zajęcia w SCEK w roku szkolnym 2021/2022! |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17 wt

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

wystawa pokonkursowa online |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2021/2022 |

Galeria Stara Prochownia – remont |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

PROSTO NEBEŁYCI – wystawa pokonkursowa |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Rekrutacja na zajęcia w SCEK w roku szkolnym 2021/2022! |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

19 czw

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

wystawa pokonkursowa online |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2021/2022 |

Galeria Stara Prochownia – remont |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

PROSTO NEBEŁYCI – wystawa pokonkursowa |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Rekrutacja na zajęcia w SCEK w roku szkolnym 2021/2022! |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

23 pn

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

wystawa pokonkursowa online |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2021/2022 |

Galeria Stara Prochownia – remont |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

PROSTO NEBEŁYCI – wystawa pokonkursowa |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Rekrutacja na zajęcia w SCEK w roku szkolnym 2021/2022! |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

24 wt

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

wystawa pokonkursowa online |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2021/2022 |

Galeria Stara Prochownia – remont |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

PROSTO NEBEŁYCI – wystawa pokonkursowa |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Rekrutacja na zajęcia w SCEK w roku szkolnym 2021/2022! |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

26 czw

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

wystawa pokonkursowa online |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2021/2022 |

Galeria Stara Prochownia – remont |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

PROSTO NEBEŁYCI – wystawa pokonkursowa |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Rekrutacja na zajęcia w SCEK w roku szkolnym 2021/2022! |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

30 pn

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

wystawa pokonkursowa online |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2021/2022 |

Galeria Stara Prochownia – remont |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

PROSTO NEBEŁYCI – wystawa pokonkursowa |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Rekrutacja na zajęcia w SCEK w roku szkolnym 2021/2022! |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

31 wt

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

wystawa pokonkursowa online |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2021/2022 |

Galeria Stara Prochownia – remont |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

PROSTO NEBEŁYCI – wystawa pokonkursowa |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Rekrutacja na zajęcia w SCEK w roku szkolnym 2021/2022! |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>