<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>

Grudzień 2022

01 czw

Miejskie krajobrazy I Franciszek Sieniawski |

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

Warsztaty designu na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Festiwal Sztuka Działa 2022: harmonogram wydarzeń |

Integracyjny Klub Ukraińsko-Polski dla Młodzieży |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

BOTANICA I Magdalena Salome |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

02 pt

Miejskie krajobrazy I Franciszek Sieniawski |

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

Warsztaty designu na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Festiwal Sztuka Działa 2022: harmonogram wydarzeń |

Integracyjny Klub Ukraińsko-Polski dla Młodzieży |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

BOTANICA I Magdalena Salome |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

08:30 - 10:45 | Warsztaty animacji poklatkowej | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 11:00 | Warsztaty teatralne Teatr i ja | SCEK | Jezuicka 4

10:30 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 15:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 19:00 | Malarstwo i rysunek | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:30 | Grupa twórcza | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:30 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Granice sztuki | SCEK | Jezuicka 4

05 pn

Miejskie krajobrazy I Franciszek Sieniawski |

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

Warsztaty designu na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Festiwal Sztuka Działa 2022: harmonogram wydarzeń |

Integracyjny Klub Ukraińsko-Polski dla Młodzieży |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

BOTANICA I Magdalena Salome |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

06 wt

Miejskie krajobrazy I Franciszek Sieniawski |

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

Warsztaty designu na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Festiwal Sztuka Działa 2022: harmonogram wydarzeń |

Integracyjny Klub Ukraińsko-Polski dla Młodzieży |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

07 śr

Miejskie krajobrazy I Franciszek Sieniawski |

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

Warsztaty designu na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Festiwal Sztuka Działa 2022: harmonogram wydarzeń |

Integracyjny Klub Ukraińsko-Polski dla Młodzieży |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

08 czw

Miejskie krajobrazy I Franciszek Sieniawski |

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

Warsztaty designu na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Festiwal Sztuka Działa 2022: harmonogram wydarzeń |

Integracyjny Klub Ukraińsko-Polski dla Młodzieży |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

09 pt

Miejskie krajobrazy I Franciszek Sieniawski |

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

Warsztaty designu na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Festiwal Sztuka Działa 2022: harmonogram wydarzeń |

Integracyjny Klub Ukraińsko-Polski dla Młodzieży |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

08:30 - 10:45 | Warsztaty animacji poklatkowej | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 11:00 | Warsztaty teatralne Teatr i ja | SCEK | Jezuicka 4

10:30 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 15:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 19:00 | Malarstwo i rysunek | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:30 | Grupa twórcza | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:30 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Granice sztuki | SCEK | Jezuicka 4

12 pn

Miejskie krajobrazy I Franciszek Sieniawski |

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Integracyjny Klub Ukraińsko-Polski dla Młodzieży |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

13 wt

Miejskie krajobrazy I Franciszek Sieniawski |

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Integracyjny Klub Ukraińsko-Polski dla Młodzieży |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

14 śr

Miejskie krajobrazy I Franciszek Sieniawski |

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Integracyjny Klub Ukraińsko-Polski dla Młodzieży |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15 czw

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Integracyjny Klub Ukraińsko-Polski dla Młodzieży |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

19 pn

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

20 wt

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

21 śr

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

22 czw

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

26 pn

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

27 wt

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

28 śr

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

29 czw

Lekcje z Mistrzami Reportażu 2022 |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

PIĘKNA CIEMNOŚĆ I Kacper Ziółkowski – wystawa malarstwa |

Pokaz filmów krótkometrażowych na Festiwalu Sztuka Działa 2022 |

Projekt muzyczno-performatywny Створіння “Б”/Stworzenie “B” na Festiwalu Sztuki Działa 2022 |

SAN do kwadratu |

Konkurs plastyczny “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” – werdyk jury |

Kurs Wiedzy o Sztuce Współczesnej – „Przygody z nowoczesnością” (edycja 2022/23) |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Konkurs plastyczny “Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach” – werdykt jury |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>