<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>

Grudzień 2021

01 śr

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Wystawa Amadeusza Popka “Od Ilustracji do Abstrakcji” |

Galeria robotów – zajęcia dla grup |

Konkurs plastyczny Obraz mojej Warszawy 2021 – werdyk jury |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

14:00 - 19:00 | GALERIA ROBOTÓW | Galeria Brzozowa |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

02 czw

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Wystawa Amadeusza Popka “Od Ilustracji do Abstrakcji” |

Galeria robotów – zajęcia dla grup |

Konkurs plastyczny Obraz mojej Warszawy 2021 – werdyk jury |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

14:00 - 19:00 | GALERIA ROBOTÓW | Galeria Brzozowa |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

06 pn

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Wystawa Amadeusza Popka “Od Ilustracji do Abstrakcji” |

Galeria robotów – zajęcia dla grup |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

07 wt

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

08 śr

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09 czw

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Józef Wilkoń…po studiach |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

13 pn

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Józef Wilkoń…po studiach |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14 wt

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Józef Wilkoń…po studiach |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

15 śr

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Józef Wilkoń…po studiach |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16 czw

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Józef Wilkoń…po studiach |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

20 pn

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Józef Wilkoń…po studiach |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Instalacja dźwiękowa w Galerii Brzozowa! |

Wystawa prac z archiwum SCEK |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

21 wt

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Józef Wilkoń…po studiach |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Instalacja dźwiękowa w Galerii Brzozowa! |

Wystawa prac z archiwum SCEK |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

22 śr

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Józef Wilkoń…po studiach |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Instalacja dźwiękowa w Galerii Brzozowa! |

Wystawa prac z archiwum SCEK |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

23 czw

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Józef Wilkoń…po studiach |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Instalacja dźwiękowa w Galerii Brzozowa! |

Wystawa prac z archiwum SCEK |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

27 pn

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Józef Wilkoń…po studiach |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Instalacja dźwiękowa w Galerii Brzozowa! |

Wystawa prac z archiwum SCEK |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

28 wt

Finał projektu “Sięgając Gwiazd” |

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Józef Wilkoń…po studiach |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Instalacja dźwiękowa w Galerii Brzozowa! |

Wystawa prac z archiwum SCEK |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

29 śr

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Józef Wilkoń…po studiach |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Instalacja dźwiękowa w Galerii Brzozowa! |

Wystawa prac z archiwum SCEK |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

30 czw

Lekcje z Mistrzyniami i Mistrzami Reportażu |

Spotkanie z Mateuszem Adamskim |

Spotkanie z Wojciechem Góreckim |

Iwona Stachura – “DZIECKO-KWIAT” wystawa w Galerii Abakus |

Józef Wilkoń…po studiach |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH |

Konkurs plastyczny Muzyka i obraz – werdyk jury |

Zgoda na publikację fotografii na stronie SCEK |

Instalacja dźwiękowa w Galerii Brzozowa! |

Wystawa prac z archiwum SCEK |

Pokazy warsztatowe grup teatralnych SCEK |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>