<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>

Marzec 2021

01 pn

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Grupa Aktywności Twórczej – wystawa prac |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Maria Waliszewska-Bendek “Liczenie umarłych drzew” – malarstwo |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

02 wt

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Grupa Aktywności Twórczej – wystawa prac |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Maria Waliszewska-Bendek “Liczenie umarłych drzew” – malarstwo |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

03 śr

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Grupa Aktywności Twórczej – wystawa prac |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Maria Waliszewska-Bendek “Liczenie umarłych drzew” – malarstwo |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

04 czw

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Grupa Aktywności Twórczej – wystawa prac |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Maria Waliszewska-Bendek “Liczenie umarłych drzew” – malarstwo |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

05 pt

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Grupa Aktywności Twórczej – wystawa prac |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Maria Waliszewska-Bendek “Liczenie umarłych drzew” – malarstwo |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

08:30 - 10:45 | Warsztaty animacji poklatkowej | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 11:00 | Warsztaty teatralne Teatr i ja | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:30 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14:00 - 15:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 19:00 | Malarstwo i rysunek | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:30 | Grupa twórcza | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:30 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Granice sztuki | SCEK | Jezuicka 4

08 pn

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Grupa Aktywności Twórczej – wystawa prac |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Maria Waliszewska-Bendek “Liczenie umarłych drzew” – malarstwo |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

09 wt

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Grupa Aktywności Twórczej – wystawa prac |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Maria Waliszewska-Bendek “Liczenie umarłych drzew” – malarstwo |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

10 śr

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Grupa Aktywności Twórczej – wystawa prac |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Maria Waliszewska-Bendek “Liczenie umarłych drzew” – malarstwo |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

11 czw

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Grupa Aktywności Twórczej – wystawa prac |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Maria Waliszewska-Bendek “Liczenie umarłych drzew” – malarstwo |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

Konkurs FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie w przyszłości? |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

12 pt

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Grupa Aktywności Twórczej – wystawa prac |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Maria Waliszewska-Bendek “Liczenie umarłych drzew” – malarstwo |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

Konkurs FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie w przyszłości? |

08:30 - 10:45 | Warsztaty animacji poklatkowej | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 11:00 | Warsztaty teatralne Teatr i ja | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:30 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14:00 - 15:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 19:00 | Malarstwo i rysunek | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:30 | Grupa twórcza | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:30 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Granice sztuki | SCEK | Jezuicka 4

15 pn

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Grupa Aktywności Twórczej – wystawa prac |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Maria Waliszewska-Bendek “Liczenie umarłych drzew” – malarstwo |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

Konkurs FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie w przyszłości? |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16 wt

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Grupa Aktywności Twórczej – wystawa prac |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Maria Waliszewska-Bendek “Liczenie umarłych drzew” – malarstwo |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

Konkurs FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie w przyszłości? |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17 śr

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Grupa Aktywności Twórczej – wystawa prac |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Maria Waliszewska-Bendek “Liczenie umarłych drzew” – malarstwo |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

Konkurs FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie w przyszłości? |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

18 czw

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Maria Waliszewska-Bendek “Liczenie umarłych drzew” – malarstwo |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

Konkurs FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie w przyszłości? |

Od 10:30 | Porozmawiajmy (o) pięknie! Alternatywna lista lektur |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

19 pt

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Promocja Talentów – konkurs plastyczny |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Maria Waliszewska-Bendek “Liczenie umarłych drzew” – malarstwo |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

Konkurs FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie w przyszłości? |

08:30 - 10:45 | Warsztaty animacji poklatkowej | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 11:00 | Warsztaty teatralne Teatr i ja | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:30 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14:00 - 15:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 19:00 | Malarstwo i rysunek | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:30 | Grupa twórcza | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:30 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Granice sztuki | SCEK | Jezuicka 4

22 pn

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Promocja Talentów – konkurs plastyczny |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

Konkurs FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie w przyszłości? |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

23 wt

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Promocja Talentów – konkurs plastyczny |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

Konkurs FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie w przyszłości? |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

24 śr

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Promocja Talentów – konkurs plastyczny |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

Konkurs FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie w przyszłości? |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

25 czw

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

25 marca 2021, godz. 10:30 Z kim tak ci będzie źle jak ze mną? |

Promocja Talentów – konkurs plastyczny |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

Konkurs FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie w przyszłości? |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

26 pt

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Promocja Talentów – konkurs plastyczny |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

Konkurs FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie w przyszłości? |

08:30 - 10:45 | Warsztaty animacji poklatkowej | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 11:00 | Warsztaty teatralne Teatr i ja | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:30 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14:00 - 15:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 19:00 | Malarstwo i rysunek | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:30 | Grupa twórcza | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:30 | Laboratorium Literackie – Odnawianie klasyki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Granice sztuki | SCEK | Jezuicka 4

29 pn

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Promocja Talentów – konkurs plastyczny |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

Konkurs FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie w przyszłości? |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

30 wt

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Promocja Talentów – konkurs plastyczny |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

Konkurs FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie w przyszłości? |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

11:00 - 12:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

31 śr

Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2021 |

Laboratoria w SCEK w roku szkolnym 2020/21 |

Paradise 101 – Raj Digitalny |

wystawa pokonkursowa online |

Konkurs na postać z materiałów recyklingowych |

Procedury bezpieczeństwa w roku szkolnym |

Promocja Talentów – konkurs plastyczny |

Spotkanie z Markiem Millerem w SCEK |

Dorota Wielkosielec – Akwarela. „Wakacyjne szkice zwierząt” cz. II |

Zagraj spektakl na scenie Starej Prochowni SCEK |

Konkurs “Mój busz po polsku” |

Konkurs FUTUWAWA. Jak będziemy mieszkać w Warszawie w przyszłości? |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>