<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>

Lipiec 2022

04 pn

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

ROBOTARNIA |

Elektroniczny formularz wysyłania wniosków rekrutacyjnych 2022/23 |

Kazimierska Konfraternia Sztuki Kolonia Artystyczna |

PoPołudnik Muzyki w SCEK |

Wernisaż wystawy mówi/MIASTO/słuchaj |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

Wakacyjne Laboratorium Dziennikarskie |

Wystawa malarstwa – Helen Jarosz |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Projekt “LABIRYNT MIASTA – NA KRAWĘDZIACH RZECZYWISTOŚCI” w ramach programu PEgaz |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

05 wt

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

ROBOTARNIA |

Elektroniczny formularz wysyłania wniosków rekrutacyjnych 2022/23 |

Kazimierska Konfraternia Sztuki Kolonia Artystyczna |

PoPołudnik Muzyki w SCEK |

Wernisaż wystawy mówi/MIASTO/słuchaj |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

Wakacyjne Laboratorium Dziennikarskie |

Wystawa malarstwa – Helen Jarosz |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Projekt “LABIRYNT MIASTA – NA KRAWĘDZIACH RZECZYWISTOŚCI” w ramach programu PEgaz |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

06 śr

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

ROBOTARNIA |

Elektroniczny formularz wysyłania wniosków rekrutacyjnych 2022/23 |

Kazimierska Konfraternia Sztuki Kolonia Artystyczna |

PoPołudnik Muzyki w SCEK |

Wernisaż wystawy mówi/MIASTO/słuchaj |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

Wakacyjne Laboratorium Dziennikarskie |

Wystawa malarstwa – Helen Jarosz |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Projekt “LABIRYNT MIASTA – NA KRAWĘDZIACH RZECZYWISTOŚCI” w ramach programu PEgaz |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

07 czw

“Kazimierz pod dwoma księżycami – miasto zapoznane” |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

ROBOTARNIA |

Elektroniczny formularz wysyłania wniosków rekrutacyjnych 2022/23 |

Kazimierska Konfraternia Sztuki Kolonia Artystyczna |

PoPołudnik Muzyki w SCEK |

Wernisaż wystawy mówi/MIASTO/słuchaj |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

Wakacyjne Laboratorium Dziennikarskie |

Wystawa malarstwa – Helen Jarosz |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Projekt “LABIRYNT MIASTA – NA KRAWĘDZIACH RZECZYWISTOŚCI” w ramach programu PEgaz |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

11 pn

“Kazimierz pod dwoma księżycami – miasto zapoznane” |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

ROBOTARNIA |

Elektroniczny formularz wysyłania wniosków rekrutacyjnych 2022/23 |

Kazimierska Konfraternia Sztuki Kolonia Artystyczna |

PoPołudnik Muzyki w SCEK |

Marta Skoczeń – wystawa Zacisze / Seclusion |

PIANKOCHMURKI – Agata Włodarczyk |

Wernisaż wystawy mówi/MIASTO/słuchaj |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

Wakacyjne Laboratorium Dziennikarskie |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Projekt “LABIRYNT MIASTA – NA KRAWĘDZIACH RZECZYWISTOŚCI” w ramach programu PEgaz |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

12 wt

“Kazimierz pod dwoma księżycami – miasto zapoznane” |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

ROBOTARNIA |

Elektroniczny formularz wysyłania wniosków rekrutacyjnych 2022/23 |

Kazimierska Konfraternia Sztuki Kolonia Artystyczna |

PoPołudnik Muzyki w SCEK |

Marta Skoczeń – wystawa Zacisze / Seclusion |

PIANKOCHMURKI – Agata Włodarczyk |

Wernisaż wystawy mówi/MIASTO/słuchaj |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

Wakacyjne Laboratorium Dziennikarskie |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Projekt “LABIRYNT MIASTA – NA KRAWĘDZIACH RZECZYWISTOŚCI” w ramach programu PEgaz |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

13 śr

“Kazimierz pod dwoma księżycami – miasto zapoznane” |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

ROBOTARNIA |

Elektroniczny formularz wysyłania wniosków rekrutacyjnych 2022/23 |

Kazimierska Konfraternia Sztuki Kolonia Artystyczna |

PoPołudnik Muzyki w SCEK |

Marta Skoczeń – wystawa Zacisze / Seclusion |

PIANKOCHMURKI – Agata Włodarczyk |

Wernisaż wystawy mówi/MIASTO/słuchaj |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

Wakacyjne Laboratorium Dziennikarskie |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Projekt “LABIRYNT MIASTA – NA KRAWĘDZIACH RZECZYWISTOŚCI” w ramach programu PEgaz |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

14 czw

“Kazimierz pod dwoma księżycami – miasto zapoznane” |

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

ROBOTARNIA |

Elektroniczny formularz wysyłania wniosków rekrutacyjnych 2022/23 |

Kazimierska Konfraternia Sztuki Kolonia Artystyczna |

PoPołudnik Muzyki w SCEK |

Marta Skoczeń – wystawa Zacisze / Seclusion |

PIANKOCHMURKI – Agata Włodarczyk |

Wernisaż wystawy mówi/MIASTO/słuchaj |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

Wakacyjne Laboratorium Dziennikarskie |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Projekt “LABIRYNT MIASTA – NA KRAWĘDZIACH RZECZYWISTOŚCI” w ramach programu PEgaz |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

18 pn

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

ROBOTARNIA |

Elektroniczny formularz wysyłania wniosków rekrutacyjnych 2022/23 |

Kazimierska Konfraternia Sztuki Kolonia Artystyczna |

PoPołudnik Muzyki w SCEK |

Marta Skoczeń – wystawa Zacisze / Seclusion |

PIANKOCHMURKI – Agata Włodarczyk |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Projekt “LABIRYNT MIASTA – NA KRAWĘDZIACH RZECZYWISTOŚCI” w ramach programu PEgaz |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19 wt

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

ROBOTARNIA |

Elektroniczny formularz wysyłania wniosków rekrutacyjnych 2022/23 |

Kazimierska Konfraternia Sztuki Kolonia Artystyczna |

PoPołudnik Muzyki w SCEK |

Marta Skoczeń – wystawa Zacisze / Seclusion |

PIANKOCHMURKI – Agata Włodarczyk |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Projekt “LABIRYNT MIASTA – NA KRAWĘDZIACH RZECZYWISTOŚCI” w ramach programu PEgaz |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

20 śr

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

ROBOTARNIA |

Elektroniczny formularz wysyłania wniosków rekrutacyjnych 2022/23 |

Kazimierska Konfraternia Sztuki Kolonia Artystyczna |

PoPołudnik Muzyki w SCEK |

Marta Skoczeń – wystawa Zacisze / Seclusion |

PIANKOCHMURKI – Agata Włodarczyk |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Projekt “LABIRYNT MIASTA – NA KRAWĘDZIACH RZECZYWISTOŚCI” w ramach programu PEgaz |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

21 czw

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

ROBOTARNIA |

Elektroniczny formularz wysyłania wniosków rekrutacyjnych 2022/23 |

Kazimierska Konfraternia Sztuki Kolonia Artystyczna |

PoPołudnik Muzyki w SCEK |

Marta Skoczeń – wystawa Zacisze / Seclusion |

PIANKOCHMURKI – Agata Włodarczyk |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Projekt “LABIRYNT MIASTA – NA KRAWĘDZIACH RZECZYWISTOŚCI” w ramach programu PEgaz |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

25 pn

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

ROBOTARNIA |

Elektroniczny formularz wysyłania wniosków rekrutacyjnych 2022/23 |

Kazimierska Konfraternia Sztuki Kolonia Artystyczna |

PoPołudnik Muzyki w SCEK |

Marta Skoczeń – wystawa Zacisze / Seclusion |

PIANKOCHMURKI – Agata Włodarczyk |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Projekt “LABIRYNT MIASTA – NA KRAWĘDZIACH RZECZYWISTOŚCI” w ramach programu PEgaz |

09:00 - 12:15 | Warsztaty plastyczno-filmowe | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Musicalowy Warsztat Wokalny | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:00 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:45 | Batik | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 17:45 | Warsztaty malarskie | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty fotograficzne | SCEK | Jezuicka 4

16:45 - 18:15 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 18:30 | Warsztaty projektowania przestrzennego gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.1 | SCEK | Jezuicka 4

18:30 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

26 wt

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

ROBOTARNIA |

Elektroniczny formularz wysyłania wniosków rekrutacyjnych 2022/23 |

Kazimierska Konfraternia Sztuki Kolonia Artystyczna |

PoPołudnik Muzyki w SCEK |

Marta Skoczeń – wystawa Zacisze / Seclusion |

PIANKOCHMURKI – Agata Włodarczyk |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

LABIRYNT MIASTA – na krawędziach rzeczywistości I Wystawa inspirowana twórczością B.Schulza |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Projekt “LABIRYNT MIASTA – NA KRAWĘDZIACH RZECZYWISTOŚCI” w ramach programu PEgaz |

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 14:30 | Lekcja w teatrze – Poranek z improwizacją | SCEK | Jezuicka 4

09:00 - 12:00 | Warsztaty teatralne „Teatr cieni” | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 10:30 | Muzyczni Odkrywcy – Warsztaty Muzyczne | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

10:00 - 12:30 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 18:15 | Wymarzone mieszkanie – laboratorium | SCEK | Jezuicka 4

15:00 - 20:00 | Scena Młodych | Stara Prochownia | Boleść 2

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:15 | Fascynująca historia sztuki: „Od baroku do współczesności” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne “Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Historia Filozofii – warsztaty | SCEK | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.2 | SCEK | Jezuicka 4

27 śr

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

ROBOTARNIA |

Elektroniczny formularz wysyłania wniosków rekrutacyjnych 2022/23 |

Kazimierska Konfraternia Sztuki Kolonia Artystyczna |

PoPołudnik Muzyki w SCEK |

Marta Skoczeń – wystawa Zacisze / Seclusion |

PIANKOCHMURKI – Agata Włodarczyk |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

LABIRYNT MIASTA – na krawędziach rzeczywistości I Wystawa inspirowana twórczością B.Schulza |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Projekt “LABIRYNT MIASTA – NA KRAWĘDZIACH RZECZYWISTOŚCI” w ramach programu PEgaz |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:00 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:00 - 12:45 | Warsztaty teatralne | Stara Prochownia | Boleść 2

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 18:30 | Warsztat Wokalny – Interpretacja Piosenki | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 18:15 | Warsztaty literackie: Lekcje Literatury nie w klasie, ale z klasą! | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:30 | Laboratorium – Klub Poetów | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne 13+ | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

17:30 - 19:00 | Teatr Tańca TILT – gr. średniozaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

19:15 - 20:45 | Teatr Tańca TILT – gr. Zaawansowana | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

28 czw

Muzyka filmowa – wystawa pokonkursowa Muzyka i obraz 2021 |

ROBOTARNIA |

Elektroniczny formularz wysyłania wniosków rekrutacyjnych 2022/23 |

Kazimierska Konfraternia Sztuki Kolonia Artystyczna |

PoPołudnik Muzyki w SCEK |

Marta Skoczeń – wystawa Zacisze / Seclusion |

PIANKOCHMURKI – Agata Włodarczyk |

Warszawa zapoznana – wystawa pokonkursowa Obraz mojej Warszawy 2021 |

LABIRYNT MIASTA – na krawędziach rzeczywistości I Wystawa inspirowana twórczością B.Schulza |

Harmonogram zapisów na rok szkolny 2022/23 [od 1 września] |

Projekt “LABIRYNT MIASTA – NA KRAWĘDZIACH RZECZYWISTOŚCI” w ramach programu PEgaz |

9:30 - 12:30 | Lekcja w Galerii Stara Prochownia | Stara Prochownia | Boleść 2

9:00 - 11:30 | Inspiratornia Teatralna | SCEK | Jezuicka 4

9:30 - 12:45 | Lekcja w galerii Abakus | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Grupa aktywności twórczej | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 13:15 | Lekcja w kinie | SCEK | Jezuicka 4

10:00 - 12:30 | Poranki muzyczne | SCEK | Jezuicka 4

14:30 - 17:30 | Warsztaty wokalne | SCEK | Jezuicka 4

14:00 - 19:00 | Warsztat z Piosenką | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:30 - 18:00 | Laboratorium sztuki aktorskiej | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

15:15 - 17:30 | Warsztaty z historii sztuki – I rok: „Od faraonów do Tycjana” | SCEK | Jezuicka 4

15:30 - 20:15 | Rysunek i Malarstwo | Stara Prochownia SCEK | Boleść 2

16:30 - 19:00 | Warsztaty teatralne „Mniej/Więcej Ważne!” | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie – Sztuka czytania i interpretacji literatury gr.3 | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty projektowania graficznego | SCEK | Jezuicka 4

16:00 - 19:15 | Warsztaty literackie | SCEK | Boleść 2

16:00 - 19:15 | Warsztaty filmu | Stara Prochownia | Boleść 2

17:00 - 19:30 | Warsztaty filozoficzne | Stara Prochownia | Jezuicka 4

17:00 - 19:30 | Warsztaty historyczne | SCEK | Jezuicka 4

18:00 - 20:15 | Warsztaty z historii sztuki – II rok: „Od Carravagia do Kantora” | SCEK | Jezuicka 4

<< Poprzedni miesiąc

Następny miesiąc >>